Bu site KAPATILSIN!!!

WolfeXtreme

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu site şerefsiz PKK lıların açtığı sayfadır. sadece Atatürk'e değil, Hz. İsa'ya bile hakaretler içermektedir. o da yetmedi -Allah'ı tenzih ederiz- ALLAH'a ve dine edepsizce söylemler içermektedir. PKK'nın temelinde dinsizlik vardır. Vatan, millet, din gibi kutsal değerlerimizi canı pahasına olsa koruyacağız inşAllah. ve bu gibi hayvan heriflerin ağızlarının payını verme vakti gelmiştir. hepimiz bir olalım onlarla mücadele edelim.

---------- Post added 01-08-2011 at 00:03 ---------- Previous post was 31-07-2011 at 23:55 ----------

Twitter üzerindne kendisine yazdığım yazı aşağıda; bana verdiği cevap ise en alttaki yazı..

Wordpress-tr yöneticlerinden bu adamın sayfasının kapanması için birşeyler yapmalarını istedim ama beni banladılar. Bu adam sayesinde wordpress sitelerimiz yakında açılmaz ise şaşırmayın...

bu olaydan sonra wordpress sitesinin kimlerin maşasında olduğunu öğrenmiş olduk.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Galiba blog yazarına küçükken bir şey yapmışlar :)

boikot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
çok seviyesiz bir site kim yaptıysa tam bir malmış

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
PKK ile alakasının olduğunu düşünmüyorum. Ama sayfayı açan kesinlikle Radikal Solcu ve belli ediyor. Şimdi sen farklı siyasal düşüncelere saygı mı duyarsın yoksa küfür mü edersin?

lewentbjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar şikayet ettik etmesine ama geri dönen yok :S

Bu arada buradan banlanmadığım için teşekkür ederim..

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar şikayet ettik etmesine ama geri dönen yok :S

Bu arada buradan banlanmadığım için teşekkür ederim..
Ortalıkta banlanmak için bir sebep yok.
Bende bir zamanlar böyle konu açtığımda adım reklamcıya çıktı.Tabi başka bir forumda.

surmelim37

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hackerlar o siteyi hacklesin gibi şeyler diyorsunuzda arkadaşlar o free bir site yani sonuçta wordpress.com'un free bir servisi eğer o free sitenin yöneticisinin şifresini elegeçirirseniz siteyi kapatabilirsiniz aksi taktirde bir güvenlik zaafı arayıpta o siteyi kapatacak olsanız wordpress.com'uda bu şekilde hacklerlerdi sonuçta onun sunucularından barınıyor ancak böyle bir şey mümkün değil sonuçta bir güvenlik zaafiyeti ile kendini hacker sanan insanlar bu tür siteleri hackleyemezler. sadece sosyal mühendislik denilen aldatma sanatı ile o freesitenin yöneticisi ile iletişime geçip aldatma sanatınız ne kadar iyiyse karşı tarafa trojen vs gönderip şifresini elegeçirebilirsiniz ve siteyi o şekilde kapatabilirsiniz. son olarak wordpress-tr türkçe destek yardım sitesidir oraya şikayet ederek bir şey elde edemezsiniz.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Anlaşılan bu site ihbarla falan kapatılmayacak arkadaş. [MENTION=2]Troy[/MENTION] şu TİB başkanlarıyla röportaj falan yaparken araya sıkıştır belki kapatırlar o zaman. Kaset olayında rapidi kapattıkları gibi kapatsınlar şu siteyide.

Selinti Gazer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Terbiyesizliğe bak yaw, bu adam hala bu memlekette rahat dolaşabiliyorsa tek sebebi Atatürk'ün bu memleketi kurtarmasıdır. Çok ayıp çok.

ibrahimyzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
google translate ile bir şeyler yazmaya çalıştım :/ ama inş. doğrudur kapatılsın bu site

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
[MENTION=141060]beyzabetül[/MENTION]: O zaman tümden kapatıyorlar.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Site kapatilmiş arkadaşlar hayirli uğurlu olsun :)