Soru Bu Sistemde Bu Sorunların Olması Normal Mi? Kulanılmaz Halde Yavaş

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
63
artık kulanılamaz hale geldi

youtube tam ekrana geçerken 5 6 sn bekliyorum bazen 15 bile oldu
tarayıcı çok ağır bayağı yavaş
720p video izlerken çok donuyor video izlenmiyor videoyu 10 fps izliyorum resmen
60 fps video izlerken kasıyor donuyor
chrome kulanıyorum edge kulandı aynı sorunlar onda da var opera kulandım firefox kulandım aynı sorunlar o tarayıcılarda da var
fare yi hareket ettirnce işlemci kulanımı %100 fırlıyor

sorunlar bunlar laptop bozlulmuştu garantiye gidip geldi anakart full değişti sorunlar yine aynı
sistemden kaynaklı diye düşünmüştüm ama 1 gb ramli laptop chrome de böyle değildi
4gb ram var boşta boşta 1.8gb ram var
şunu da eklemek istiyorum chromede oturum açmadığımda daha hızlı olduğunu fark ettim

sistem özeliklerini bırakıyorum aşağı

cihaz boştayken kulanımlar böyle işlemci kulanımı 100 bu değerler normal midir?

ddr4 ram
m2 ssd bunlarıda dahil etmek istedim. yardımcı olursanız çok sevinirim
bir şey daha eklemek istiyorum internet hızı artıkça sanki daha hızlı tam ekrana geçiyor 60 fps video da donmuyor bunları fark ettim internet hızının bunda etkisi varmıdır?
windows 10 kulanıyorum windows 7 ye geçmek istiyorum ama garanti olduğu için geçemiyorum
cihaz boştayken durum .png
sistem özelikleri.png

Son düzenleme:

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
artık kulanılamaz hale geldi

youtube tam ekrana geçerken 5 6 sn bekliyorum bazen 15 bile oldu
tarayıcı çok ağır bayağı yavaş
720p video izlerken çok donuyor video izlenmiyor videoyu 10 fps izliyorum resmen
60 fps video izlerken kasıyor donuyor
chrome kulanıyorum edge kulandı aynı sorunlar onda da var opera kulandım firefox kulandım aynı sorunlar o tarayıcılarda da var
fare yi hareket ettirnce işlemci kulanımı %100 fırlıyor

sorunlar bunlar laptop bozlulmuştu garantiye gidip geldi anakart full değişti sorunlar yine aynı
sistemden kaynaklı diye düşünmüştüm ama 1 gb ramli laptop chrome de böyle değildi
4gb ram var boşta boşta 1.8gb ram var
şunu da eklemek istiyorum chromede oturum açmadığımda daha hızlı olduğunu fark ettim

sistem özeliklerini bırakıyorum aşağı

cihaz boştayken kulanımlar böyle işlemci kulanımı 100 bu değerler normal midir?

ddr4 ram
m2 ssd bunlarıda dahil etmek istedim. yardımcı olursanız çok sevinirim
bir şey daha eklemek istiyorum internet hızı artıkça sanki daha hızlı tam ekrana geçiyor 60 fps video da donmuyor bunları fark ettim internet hızının bunda etkisi varmıdır?
windows 10 kulanıyorum windows 7 ye geçmek istiyorum ama garanti olduğu için geçemiyorum Ekli dosyayı görüntüle 159406Ekli dosyayı görüntüle 159405
CPU %100 çalışma sıkıntısı Windows tarafında güncelleme ile giderildi. Cihazın updatelerin hepsi yapıldımı eğer hayır ise sistemi temiz kur.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
CPU'nun %100 kullanımı her şeyi anlatıyor bir şeylerin ters gittiğine dair makinenizde.

Reaksiyon puanı
63
CPU'nun %100 kullanımı her şeyi anlatıyor bir şeylerin ters gittiğine dair makinenizde.
ne yapmam gerekir
Mesaj otomatik birleştirildi:

laptop anakarttı yandı garantiye gitti geldi anakartı değişti ama geldinde yine aynıydı işlemci kullanmı %100 Garanti laptopu ilk aldığımda da böyledi

Son mesajlar