Bu sistem çalışırmı,ve fiyat performans ürünümü?

Fiyata göre nasıl sistem?

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

Meriç Kılıç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
20200629_031443.jpg

Meriç Kılıç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Öncelikle Anakartınız kurmayı düşündüğünüz bütçeye göre epey düşük kalmış. 9000 tllik sisteme gamebooster kasa yakışmamış. Hele monitör o fiyatlara çok daha güvenilir markalar varken gamepower seçmeniz bir hayli ters olmuş. Kendimce bir şeyler yaptım sizin için. 2070 yerine 5700xt ekran kartı tercih ettiğinizde işlemci için bir hayli bütçe ayırılıyor.
Şöyle bir şey yaptım hocam. Hazır sistem mi istiyorsunuz kendiniz toplayabilir misiniz? Bunu da söylerseniz farklı seçenekler de deneyebiliriz. Pc toplama sihirbazı - Bilgisayar toplama sihirbazı - incehesap.com

Meriç Kılıç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle Anakartınız kurmayı düşündüğünüz bütçeye göre epey düşük kalmış. 9000 tllik sisteme gamebooster kasa yakışmamış. Hele monitör o fiyatlara çok daha güvenilir markalar varken gamepower seçmeniz bir hayli ters olmuş. Kendimce bir şeyler yaptım sizin için. 2070 yerine 5700xt ekran kartı tercih ettiğinizde işlemci için bir hayli bütçe ayırılıyor.
Şöyle bir şey yaptım hocam. Hazır sistem mi istiyorsunuz kendiniz toplayabilir misiniz? Bunu da söylerseniz farklı seçenekler de deneyebiliriz. Pc toplama sihirbazı - Bilgisayar toplama sihirbazı - incehesap.com
Hazır ama iyi bir sistem olursa iyi olur.
Çünkü pc toplamayı yeni öğreniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önerin için teşekkürler

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,649
Kasada hdd ve monitör seçmemişsiniz veya linkte bir sıkıntı var

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Bu makinayı, bu hızdaki ram ,e.kartı, Z490 anakart ve 10.nesil 10400F işlemcisi ile oyunda tutamazsın.
dd.PNG

lucarth

Doçent
Reaksiyon puanı
131
athlon 3000g alinir mi?
net film ve cs lol sims gibi oyunlarda lowda 60 fps icin