Bu sezon Avrupa'da en büyük başarıyı hangi takımımız gösterir?

Bu sezon Avrupa'da en büyük başarıyı hangi takımımız gösterir?

• Beşiktaş

Kullanılan: 4 10.0%
  • Fenerbahçe

Kullanılan: 18 45.0%
  • Galatasaray

Kullanılan: 15 37.5%
  • Kayserispor

Kullanılan: 3 7.5%

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Duygusal olmayacağım beşiktaşlıyım ama galatasaray gibi geliyor bana.

Panculli

Profesör
Reaksiyon puanı
2
:) ister duygusal olsun ister mantıksal Fenerbahçe diyorum

Ercenk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
orta sahayı fenerim biraz daha sağlamlaştırırsa defansif açıdan, kesinlikle en başarılı takım olur!galatasaray'ın da başarılı olabileciğini düşünüyorum eğer gruplara kalırlarsa en kötü ihtimalle grubu 3. bitirirler...

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Ben Galatasaraylıyım ve Kayserisporluyum...

Şıklardan Kayserispor'u işaretledim ama "AVRUPA FATİHİ" her zaman tektir, yine Cimbom avrupada ağırlığını koyacaktır.

Kayserisporumuz bu sene çok iyi transferler yaptı.
*Julius Aghahowa – forvet (Wigan Atlethic)
*Salomon Olembe – orta saha - (Wigan Atlethic)
*Matias Leonardo Escobar - orta saha - (Gimnasia)
*Milan Purovic - forvet - (Sporting Lizbon)

Bence UEFA'da çok iyi yerlere geleceğiz, ilk 16'ya gireriz hiçte abartmıyorum. Bir de stadımız biterse o zaman Türkiyenin gelecekteki büyük klüplerinden birisi olacağız.

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Şimdi küçük kulüplerinden olduğunu sölüyorsun öyle değil mi? Yazdıklarından bunu çıkardım.

Hiç alakası yok, görünen köy kılavuz istemez zaten..!!

Ben yapılanma olarak diyorum. Tesislerimiz bittiğinde Türkiye hayran kalacak. 33,000 kişilik kapalı stadımız bittiğinde Türkiye'nin "en teknolojik" stadı olacak. Avrupa takımı olma yolunda ilerliyoruz. 2 senedir hem Kayserispor hem de K.Erciyesspor Uefa'da neler yaptı herkes gördü. Zaten Kayserinin bundan sonraki hedefi şampiyonluk felan değil, Uefaya kalıp Uefa kupasında çok üst yerlere gelmektir. Hayal peşinde koşupta şampiyonluk hedeflemiyoruz !

Ercenk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kayserisporumuz bu sene çok iyi transferler yaptı.
*Julius Aghahowa – forvet (Wigan Atlethic)
*Salomon Olembe – orta saha - (Wigan Atlethic)
*Matias Leonardo Escobar - orta saha - (Gimnasia)
*Milan Purovic - forvet - (Sporting Lizbon)

Bence UEFA'da çok iyi yerlere geleceğiz, ilk 16'ya gireriz hiçte abartmıyorum. Bir de stadımız biterse o zaman Türkiyenin gelecekteki büyük klüplerinden birisi olacağız.
bu konuda haklısın kayserispor sessiz sedasız süper transferler yaptı.bence de bu sene ii işler yapacak kayserispor!UEFA da bu sene onlardan açıkçası ben bi çeyrek final bekliyorum!

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Forza Anadolu! Kayserispor...

Değil mi yani?

İstanbul takımları Ş.Liginde ilerlesin Anadolu takımları da Uefa'da..Diğer takımlarımızı da Uefada görmek nasip olur inşallah. Sivas'ta gelse çok iyi olurdu. Kısmet diyelim.

Ercenk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Değil mi yani?

İstanbul takımları Ş.Liginde ilerlesin Anadolu takımları da Uefa'da..Diğer takımlarımızı da Uefada görmek nasip olur inşallah. Sivas'ta gelse çok iyi olurdu. Kısmet diyelim.
sivasta gelse ii olurdu fakat ben artık sivas'ın işinin bitiğini düşünüyorum!görürsünüz bu sene büyük bir düşüş içine girecekler ve ligi orta sıralarda tamamlayıp artık sıradan bir anadolu takımı olacaklar!bu sene anadolu takımlarından kayseri ve trabzon'un yılı olacak ve inşallah seneye uefa'da başarı yaşatacaklar!

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Hiç alakası yok, görünen köy kılavuz istemez zaten..!!

Ben yapılanma olarak diyorum. Tesislerimiz bittiğinde Türkiye hayran kalacak. 33,000 kişilik kapalı stadımız bittiğinde Türkiye'nin "en teknolojik" stadı olacak.

Stat 33,000 kişilik değil 52.000 kişilik konser vb. de 58.000 olması planlanıyor.

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Galatasaray'lıyım ama Fenerbahçe'nin daha iyi işler yapacağını düşünüyorum.

zül

Asistan
Reaksiyon puanı
0
nerde bu beşiktaşlılar ya evet her şeye rağmen biz çarşılıyız kupayıda alırız şampiyonluğuda.yolmaktan saç bıraktırmadı bana beşiktaş ama yinede seviyorum

ridvan1452

Profesör
Reaksiyon puanı
1
transferlerde super busen Galatsaray diyorum arkadan Fenerbahçe sonra Beşiktaş sonra Kayseri olur.

Uyarı:Lütfen takım isimlerini kısaltma olarak yazmayalım.