Bu Samsunglara Ne Oluyor Böyle !!!

cesurtarih

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Samsungun kaliteli telefonları geride kaldı artık marka satıyor

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sıkıntı çeken CM 10.2 yüklesin bütün dertleri sona ersin. Stabil versiyonu çıkan 10.2 gayet muhteşem. Hiçbir sorun yok telefonda aksine stock rom'a göre daha da hızlı.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
teknik servis kalitesine birşey diyemem

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
samsung model sayısını biraz abarttı bu aralar. bu kadar çok çeşit olunca haliyle hata ihtimali de artıyor

klacidx23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acemi kullanıcılardan dolayı bi telefona çamur atmasanız iyi gençlersiniz aslında. açıkçası her şey stabil olması,takılmaması, ram sorunu olmaması, rahat olması ve sıkıntı çıkarmaması ise desire hd'ye unofficial (veya official size kalmış) cyanogen yüklersiniz olur biter. bu da böyle bi durum işte anlayana :)

herifler geliştirici seçeneklerini vermişler sana. sen ordaki ayarlardan istediğin şekilde yön verebiliyorsun touchwize. daha neyin tribindesiniz s4 kasıyor diye? :/

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=356597]samet246[/MENTION] kardeşim sana sonuna kadar katılıyorum. İlk çıktığında bende s4 u aldım ama baktım ki ilerde bana sorun çıkaracak iade ettim geri. 7 aydır htc one x plus kullanıyorum. Ne ramden yana nede donmadan yana sıkıntım olmadı ve bana hayli hayli yetiyor. Tek sıkıntım ben çok fotoğraf çekerim o yüzden bana bu yetersi kalıyor. Gerçi hiç bi cihaz benim istegimi karşılayamaz o yüzden karar verdim zaten pro kamera alacam. Htc nin kasa kalitesi çok iyi o yüzden çok çok memnunum ekranı olsun sesi olsun mükemmel denecek şekilde. Aldığımdan bu yana jelatin denen şeyi yada kılıf denen şeyi hiç kullanmadım ki zaten öyle kullanacaksam ne gereği var bu cihazı almaya demi ???
Çok düştü çok darbe aldı ama kılcal çizik bile yok kasada. Örneğin apple yazilimdan kazanıyor diyolar doğru diyorlar ama onu yapmak her yiğidin harcı değil yani. Bunu yapan androidde sadece Htc var. Sense Arayuzu ram kullanımı en az seviyede. Bende 1 gb ram var ve boş kalan 500 mb. (Whatsapp viber tango mobil care, ) gibi arka planda çalışan programlarda mevcut. Bugüne kadar hicbi programda sıkıntı çıkartmadı cihazim most wanted asphalt gibi oyunlarda dahi hiç kasmadi ama çok isindigi oldu ki hangi cihaz ısınmıyor. O yüzden bence piyasadaki en guzel cihaz markalarından biriside Htc ama hiç bi zaman hakettiği yerde değil. Samsungta kalite ve stabillik 0. Ama peynir ekmek gibi satıyor. Zaten peynir ekmek gibide cabucak bozuluyor. Bence samsung piyasadaki en sorunlu cihaz sonrasında lg felan geliyor ama lg nin samsungtan daha kaliteli olduğu aşikar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Apple kölesinden iftira... yalanda Apple 1 numara...

Buna çok güldüm hayatımda apple kullanmadım kullanmamda. Samsung un arayüz rezalet sen kabul etsende etmesende. Ben 3 yılımı geçirdim S,S3 ve en son hatam olan S4 ile. Şu an Htc one kullanıyorum Samsung kölesi arkadaş...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
acemi kullanıcılardan dolayı bi telefona çamur atmasanız iyi gençlersiniz aslında. açıkçası her şey stabil olması,takılmaması, ram sorunu olmaması, rahat olması ve sıkıntı çıkarmaması ise desire hd'ye unofficial (veya official size kalmış) cyanogen yüklersiniz olur biter. bu da böyle bi durum işte anlayana :)

herifler geliştirici seçeneklerini vermişler sana. sen ordaki ayarlardan istediğin şekilde yön verebiliyorsun touchwize. daha neyin tribindesiniz s4 kasıyor diye? :/

Acemi kullanıcılar mı? Doğru bi sen düzgün kullanıcısın :) Arkadaşım bütün galaxy serileriyle uğraştım, hepsini de ilk aldığım günden rootlar ve gereksiz dosyaları temizlerim. Ancak bu samsungun acı gerçeği ne yaparsan yap telefon stabil olamıyor. Sen idda ediyorsan istediğin gibi düzenlediğin bir S4 ile Htc One ı karşılaştır bence. One ın rootlu olmasına gerek yok stock yazılımı bile son derece stabil.

samet246

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sıkıntı çeken CM 10.2 yüklesin bütün dertleri sona ersin. Stabil versiyonu çıkan 10.2 gayet muhteşem. Hiçbir sorun yok telefonda aksine stock rom'a göre daha da hızlı.
cm 10.2 yüklememi söylüyorsun peki yükledim ve cihaz garanti dışı kaldı gt-ı9500 için rom sayacı sıfırlama hala yok ben cihazda donanımsal bir sorun oldugu zaman ne yapacagım 2000 tl vermişim türkiye garantili olması için ve garanti devre dışı üstüne daha sana ne kadar masraf olacagı servisin insafına kalmış bana lütfen mantıklı şeylerle gel biz cihaz sorunsuz olsun diye o kadar para veriyoruz cihazın kendi çıkardıgı sorunları düzeltmek için değil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
konu çöplüğe dönmüş :(
ufak şeyler için birbirinizi kırmayın

klacidx23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acemi kullanıcılar mı? Doğru bi sen düzgün kullanıcısın :) Arkadaşım bütün galaxy serileriyle uğraştım, hepsini de ilk aldığım günden rootlar ve gereksiz dosyaları temizlerim. Ancak bu samsungun acı gerçeği ne yaparsan yap telefon stabil olamıyor. Sen idda ediyorsan istediğin gibi düzenlediğin bir S4 ile Htc One ı karşılaştır bence. One ın rootlu olmasına gerek yok stock yazılımı bile son derece stabil.

boş boş yorum yapma sen ya :/ o kadar şey yazacaktım ki kalbini kırmayayım dedim bi telefon yüzünden. ama istediğin kadar rom atılmış htc one modelini getir yinede benim telefonumda sıkıntı çıkmaz :) he bu arada i9505 kullanıyorum

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Ne güldüm la :D Şimdi benim Note II Kötü mü? Canavar canavar :D Öyle açık yazılım olduğundan herkes bir şey yapıyor işte...

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
cm 10.2 yüklememi söylüyorsun peki yükledim ve cihaz garanti dışı kaldı gt-ı9500 için rom sayacı sıfırlama hala yok ben cihazda donanımsal bir sorun oldugu zaman ne yapacagım 2000 tl vermişim türkiye garantili olması için ve garanti devre dışı üstüne daha sana ne kadar masraf olacagı servisin insafına kalmış bana lütfen mantıklı şeylerle gel biz cihaz sorunsuz olsun diye o kadar para veriyoruz cihazın kendi çıkardıgı sorunları düzeltmek için değil

Bu seçim meselesi, ben garantiyi umursamadım, yükledim ve şuan çok rahatım. Sen garantiye önem veriyorsun o zaman yüklemezsin bu kadar basit. Kimse seni CM yükle diye zorlamıyor. Garantisi olmayan arkadaşlar gönül rahatlığı ile yükleyebilir.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
SIII Düzeltme Paketi Geldi.İnşallah Sorunsuz Ve İyi Birşeydir.

samet246

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu seçim meselesi, ben garantiyi umursamadım, yükledim ve şuan çok rahatım. Sen garantiye önem veriyorsun o zaman yüklemezsin bu kadar basit. Kimse seni CM yükle diye zorlamıyor. Garantisi olmayan arkadaşlar gönül rahatlığı ile yükleyebilir.
galiba yukarıda yazanları okumadan yazıyorsun sorunların çözümü için cm önermiş arkadaş ona yazdım bence önce oku sonra cevap ver

feza08

Asistan
Reaksiyon puanı
0
samsungun donanimi iyidir ya. touchwiz isi batiriyor. root rom olaylari odinle cok kolay gozunde buyutme. s3 te cm10.2 stable i pasa pasa kullaniyorum cok da memnunum. yag gibi

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4

galiba yukarıda yazanları okumadan yazıyorsun sorunların çözümü için cm önermiş arkadaş ona yazdım bence önce oku sonra cevap ver

Sırf yazmış olmak için yazmayalım...

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Samsung kullanmayanlar kötülüyor hep genelde.

Bir kere burası forum. Burda sorulara cevap aradığı için insanlar sorunlu cihazların bir arada olması normal. Kaldı ki Samsung'un iphone a göre s3 den beri satışlarını ikiye katlaması s4'te de bunun devam etmesi ufak çaplı sorunlar olsa da her şeyi ortaya koyuyor.

Bende bir s3 kullanicisiyim telefonum şu an rootlu ancak rootsuzkende şimdi de gayet memnunum.

Başlarda şarj ve pil ömrü ile ilgili sorunlar yaşasamda kısa sürede güncellemelerle sorunlar çözüldü. 1 yıldır kullanıyorum 1 yıl hatta belki daha fazla kullanabilirim.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
sen bir kere agresif tavırlar içerisindesin karşındaki insanı küçük düşürerek haklı çıkacağını düşünüyorsun ama yanılıyorsun apple fanı olsam apple kullanırım ben s4 ü ilk çıktıgı gün aldım 2000 tl ye lütfen hakaret etmeden konuş aynı zamanda htc one red de aldım ama ona bir kelime söyletmem ben dürüst oluyorum size de dürüst ve saygılı olmanızı öneririm =)
kardeş pardon sana o yorumu yazarken biraz sinirliydim tersime geldi kusura bakma özür dilerim bu arada bende s4 kullanıyorum ben o yorumu görünce apple fanıda laf söyletmiyor tarzında anladım ondan öyle yazdım....

samet246

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sen bir kere agresif tavırlar içerisindesin karşındaki insanı küçük düşürerek haklı çıkacağını düşünüyorsun ama yanılıyorsun apple fanı olsam apple kullanırım ben s4 ü ilk çıktıgı gün aldım 2000 tl ye lütfen hakaret etmeden konuş aynı zamanda htc one red de aldım ama ona bir kelime söyletmem ben dürüst oluyorum size de dürüst ve saygılı olmanızı öneririm =)
kardeş pardon sana o yorumu yazarken biraz sinirliydim tersime geldi kusura bakma özür dilerim bu arada bende s4 kullanıyorum ben o yorumu görünce apple fanıda laf söyletmiyor tarzında anladım ondan öyle yazdım....

sorun yok kardeşim eyvallah =)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sırf yazmış olmak için yazmayalım...

sizi gerçekten anlamıyorum hani sizi tanımadıgım için ne yazsam da bilemedim sizi kırmak da istemiyorum madem öyle diyorsunuz sizin dediğiniz gibi olsun =)