Bu Roller Coaster'a Binmeden Önce Bir Kez Daha Düşünün...

Kroşe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında binilebinilir. o kadar da korkunç değil

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
süper bi adrenalin olsaydı da binseydim :)
resimlerdekilerde wah wah!!! :D

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
demi keske Türkiyede de olsa binsek.. Turist çekmek için bir alternatif buda sonuçta..

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bu Bınmek Bıraz Sağlam G*t İstiyo Heralde :D:D:D:D:

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bu Bınmek Bıraz Sağlam G*t İstiyo Heralde :D:D:D:D:

yok binince öyle demiyon :D yani binerken :D ama bindikten sonra küfretmekten güzel şey yok emin ol :mrgreen:
işin ilginç tarafı bindikten sonra bir daha binmek istiyon ve iki üçten sonra daha büyüğü yok mu lan bunun diyosun :D

tipitip

Asistan
Reaksiyon puanı
0
demekki neymiş; bundan sonra idrar kesemizi boşaltıp öyle bincekmişiz :D

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bınınceye kadar bı gaz aldınmı etraftan tmm dır sonrasında ıstesende ınemezsın :D:DD

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bundan 3 sene önce tatilyada bi tane makine vardı adını unutttum ama her türlü çeviritordu ona binmiştim ilk bindiğimde tatilyanın kurucusundan temizlikcisine kadar sövmüştüm. :D Ama yere ayaklarımı bastıktan sonra 2-3 kere daha bindim :D

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Sanki görüntüler roller coaster tycoon 3 oyunundaki görüntüleri alıp montaj yapmışlar gibi geldi ama neyse ben binerim de beni alırlar mı ona bilmem:D

hasanztr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Günah almayın kardeşim inecek yer olsa inip yaparlar çişlerini yetişemediler galiba belediye otobüse değil ki bu......

Exploit Coder

Profesör
Reaksiyon puanı
26
fotoğrafların orjinal olmadığı bariz belli oluyor hele o bayanınkini biraz abbartmılşar

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Bence roller coaster 3 oyunundan alınıp montajlanmış gibi bayanda başka birşeyden alınmış bayanın resmi de.Roller coaster tycoon 3 oyununda bunun gibi birsürü tren var böyle açıdan bakış falan kameralar değişik bence o oyundan alınmış.

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
yok binince öyle demiyon :D yani binerken :D ama bindikten sonra küfretmekten güzel şey yok emin ol :mrgreen:
işin ilginç tarafı bindikten sonra bir daha binmek istiyon ve iki üçten sonra daha büyüğü yok mu lan bunun diyosun :D

Vallahi öyle,

ilk seferinde hep korkuyo insan. Arkadaşın ısrar ediyor yalvarıyor yakarıyor biniyorsunuz küfür-korku bir arada sonra dediğiniz gibi oluyor :D

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
zaten binmeden önce tansiyon ve nabız gibi kısa muayenelerden geçme şartı var yolun ortasında dur ben inecem ,olmaz tabi zaten nereye inecen :)

Cybernetic

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir girisimci bikac milyon $ sini gömse de bu merete yaptırsa güzelim ulkemize ^^

Sanki görüntüler roller coaster tycoon 3 oyunundaki görüntüleri alıp montaj yapmışlar gibi geldi ama neyse ben binerim de beni alırlar mı ona bilmem:D

o oyundaki gibi coasterin bir ucunu boş yapıp tum vagonları boşluga yollayabilsek keske :D:D