Bu Programı Ben Yaptım 2- Efsane Geri Döndü :))

Bu konuyu okuyanlar

fenerli47

Asistan
Reaksiyon puanı
3
link gitmiş ustam baska siteye upload edemisin sana zahmet

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Emeğine sağlık. Yorumları da dikkate alıp geliştirirsen çok daha hoş olur.

Tek sütun ListBox
ListBox.gif

veya

Çok sütun ListBox (Listview) kullanırsan daha pratik olur. Böylece birinci sütun kanal adı, ikinci sütun tarz (pop, slow, spor, vs.) gibi listelersen daha çekici olabilir.
listbox_search.gif

Kanal listesini PLS, M3U gibi uzantılarla kaydedersen pratik olur ve winamp veya diğer medya playerlarla rahatça liste transferi yapabilirsin.

Kullanıcı bir kanalı dinlerken arka planda kanalları tek tek kontrol edip bağlanılabilenleri yeşil bağlantı problemleri olanları kırmızı işaretleyebilirsin.

Eğer WMP altyapısını kullanıyorsan mümkünse kurtul.

@ __kadıköyRAP__ zor olmayacak mı? :D
XTipComboBox3.jpg

Başarılar.

em1r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok beğendim, emeğine sağlık.

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Teşekkürler :)

--- Mesaj Güncellendi ---

eline sağlık güzel çalışma :)
Çok Teşekkürler :)

Hemen Hallediyorum Bilgilendirmeniz İçin Saolun :)

Tek sütun ListBox
ListBox.gif

veya

Çok sütun ListBox (Listview) kullanırsan daha pratik olur. Böylece birinci sütun kanal adı, ikinci sütun tarz (pop, slow, spor, vs.) gibi listelersen daha çekici olabilir.
listbox_search.gif

Kanal listesini PLS, M3U gibi uzantılarla kaydedersen pratik olur ve winamp veya diğer medya playerlarla rahatça liste transferi yapabilirsin.

Kullanıcı bir kanalı dinlerken arka planda kanalları tek tek kontrol edip bağlanılabilenleri yeşil bağlantı problemleri olanları kırmızı işaretleyebilirsin.

XTipComboBox3.jpg

Başarılar.
Geliştirme Konusunda Bir Limit Yok Bunun için Sürekli Önerilere İhtiyaçım var. Zaman Ayırdığınız İçin Çok Saolun. :)

Ellerine sağlık :)
Saolun :)
Emeğine sağlık güzel olmuş
Saol Kardeşim :)

--- Mesaj Güncellendi ---

eline sağlık güzel çalışma :)
Çok Teşekkürler :)

Hemen Hallediyorum Bilgilendirmeniz İçin Saolun :)

Tek sütun ListBox
ListBox.gif

veya

listbox_search.gif

XTipComboBox3.jpg

Başarılar.
Geliştirme Konusunda Bir Limit Yok Bunun için Sürekli Önerilere İhtiyaçım var. Zaman Ayırdığınız İçin Çok Saolun. :)

Ellerine sağlık :)
Saolun :)
Emeğine sağlık güzel olmuş
Saol Kardeşim :)

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
hocam linki yenilediğinde etiket yapar mısın beni :) [MENTION=94549]TheStorm[/MENTION]

zıppırık

Asistan
Reaksiyon puanı
1
"Component 'TABCTL32.OCX' or one of its dependencies not correctly registered: afile missing or invalid"
hatası aldım program açılmadı bilgine. :)

cashpoint

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence gayet sade ve güzel ama indirmeyeceğim çünkü kullanmıyorum emeğine sağlık :)

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
aynı hatayı bendede verdi @TheStorm :)

"Component 'TABCTL32.OCX' or one of its dependencies not correctly registered: afile missing or invalid"
hatası aldım program açılmadı bilgine. :)

bence gayet sade ve güzel ama indirmeyeceğim çünkü kullanmıyorum emeğine sağlık :)

TABCTL32.OCX Hatası alanlar için verdiğim linkde bulunan dosyayı c:/windows/system32 klasörüne atmanız yeterli kalın sağlıcakla :)
LİNK : http://s2.dosya.tc/server12/EzUiqY/TABCTL32.rar.html

zıppırık

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu olmadı işte [MENTION=70794]The[/MENTION]Shorm
:) İndirip deneyecektim, fakat ocx i system32 ye at dediğinde orda durdum. Atmayacağım. :) Kötü bir amacın olduğunu düşünmesem de, bilmediğim kaynaktan bilmediğim dosyaları öyle kafama göre bilgisayarımda çalıştıramam. Mazallah o kadar proje güme gider mide vururum vallahi. :D:D

Bunun yerine programın üzerinden bu dosya olmadan kullanmayı halletmelisin. :) Bu sayede kullanıcı kaybetmezsin. Mümkün olduğunca çok test et. :)
Programı güncellediğinde etiketlersen sevinirim. :)

cristogi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
indirip yüklemeyi düşünüyordum zıppırık'ın dedikleri mantıklı geldi storm. Herşeyin başlangıcı küçük olur, en büyük adımı atmışsın -başlangıç- sonrasıda gelicektir diye düşünüyorum. Şimdiden başarılarını bekler iyi çalışmalar dilerim.

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bu olmadı işte @TheShorm
:) İndirip deneyecektim, fakat ocx i system32 ye at dediğinde orda durdum. Atmayacağım. :) Kötü bir amacın olduğunu düşünmesem de, bilmediğim kaynaktan bilmediğim dosyaları öyle kafama göre bilgisayarımda çalıştıramam. Mazallah o kadar proje güme gider mide vururum vallahi. :D:D

Bunun yerine programın üzerinden bu dosya olmadan kullanmayı halletmelisin. :) Bu sayede kullanıcı kaybetmezsin. Mümkün olduğunca çok test et. :)
Programı güncellediğinde etiketlersen sevinirim. :)

güveniniz için çok teşekkürler ama çoğu kimsede bu dosya hatasını vermiyor. ek de bulunan dosyayı sadece hatayı alanlar indirmesi gerek. indirmek yada indirmemek sizin bileceğiniz iş. yorumunuz için teşekkürler :) [MENTION=156014]zıppırık[/MENTION]

indirip yüklemeyi düşünüyordum zıppırık'ın dedikleri mantıklı geldi storm. Herşeyin başlangıcı küçük olur, en büyük adımı atmışsın -başlangıç- sonrasıda gelicektir diye düşünüyorum. Şimdiden başarılarını bekler iyi çalışmalar dilerim.
Teşekkürler görüşleriniz için. dediğim gibi indirmek yada indirmemek sizin bileceğiniz iş. :) iyi günler.. @cristogi

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
El emeği var. Tebrikler güzel olmuş :)

Kendini geliştirirsen daha da mükemmellerini yaparsın.

benim her zaman söylediğim bir söz vardır:"İyi mükemmelin düşmanıdır"

Kolay gelsin :)

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
El emeği var. Tebrikler güzel olmuş :)

Kendini geliştirirsen daha da mükemmellerini yaparsın.

benim her zaman söylediğim bir söz vardır:"İyi mükemmelin düşmanıdır"

Kolay gelsin :)

Teşekkürler Hocam :)

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bende buna benzer bir program üzerinde çalışıyorum. Bitince yayınlayacağım. Sizede başarılar dilerim. Tüm programı if üzerine kurdum ben birazcık :D

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Kolay gelsin. Başarılar. :)

Bende buna benzer bir program üzerinde çalışıyorum. Bitince yayınlayacağım. Sizede başarılar dilerim. Tüm programı if üzerine kurdum ben birazcık :D

Bitince yayınla. :)
yeterki öğren ful if olsun. :D

Evet öyle planlıyorum. İlk versiyon sırf radyo-mp3 diğer versiyon ise tv programları ve canlı tv izleme içericek.

Teşekkürler Sizede başarılar :)