Bu Programı Ben Yaptım 2- Efsane Geri Döndü :))

Bu konuyu okuyanlar

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle Vakit Ayırıp Konuyu İncelediğiniz İçin Sizlere Çok Teşekkür Ediyorum
"Bu Programı Ben Yaptım" Adlı Konuyu Hatırlayan Abilerimiz ve Ablalarımız Olacaktır :)
http://forum.shiftdelete.net/bedava...yazilimlar/153964-bu-programi-ben-yaptim.html
Bu Konuda Basit Bir Radyo yapmıştım ve v2 nin Çıkacağını Söylemiştim. Fakat Lakin Halbuse :) Bazı Teknik Problemler Dahilinde Yarım Kalmış Benimde Şevkim Kırılmış:unsure:. Bayağı Bi Ara Vermiştim Konunun Açılış Tarihi 09/06/2010 Aradan Bayağı Bi Süre Geçti. Programın v2sini bayağı Bi Süre Önce Tamamlamış Fakat Yayımlamamıştım. ve Beklenilmeyen Bir An Olan şu An geldi. Şaka Bir yana Bayağı Bi Süre Önce Yaptığım Bu Programı Yayımlıyorum. Bu Basit Programı İndirmeniz yada İndirmemeniz Hiç Önemli Değil Yorum Yazmanız Yeterli :)
ve şimdiden Söylemem Gerek Yorumlarınıza İnternet Erişim Problemim Dolayısıyla Anında Cevap verememekteyim Herkez Allaha Emanet Olsunn :)

Storm Radio v2 ScreenShot

İNDİRMEK İÇİN

https://www.dropbox.com/s/jhlxw7cake1emn6/StormRadio.rar

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Öncelikle eline sağlık. Program genel olarak güzel olmuş.

Yalnız sorun var ki indirip çalıştırdığımda kanala tıklıyorum WMP; "Medyaya Bağlanıyor, Bağlanıyor, Hazır" deyip öyle kalıyor. Tekrar tıklıyorum yine aynısını yapıyor. Sadece SlowTurk' ü çalıştırabildim. Acaba benim PC' de mi sorun var :wink:

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Program Derlemesini Çok uzun Zaman Önce Yaptığım İçin Bi kaç Kanalın Çalışmaması Olabilir. Sorun Bende :)) Diğerler Çalışıyodu :)

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Diğer konunu hatırlıyorum :)

Program için teşekkürler. Fakat biraz daha görsellik katabilirsin ;)

Reaksiyon puanı
2,146
bu kadar buton koyup upuzun yapacağına, combobox'a koy listeyi, oradan seçip Tamam butonuna basalım, daha iyi olmaz mı

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Emek var sonuçta eline sağlık ama bence Görsellik ve Kullanım kolaylığı lazım buna biraz.
Yani şu ki birçok radyo programı varken senin yaptığının farkı nedir ? değil mi ?
Yani neden kullanıcılar seni seçsinler ? Bunun üzerine çalışmalısın bence.
Yanlış anlama şevkini kırma sakın , sadece biraz daha çalışmalı daha hoş şeyler oluşturmalısın demek istiyorum.
Başarılar.. :)

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Emek var sonuçta eline sağlık ama bence Görsellik ve Kullanım kolaylığı lazım buna biraz.
Yani şu ki birçok radyo programı varken senin yaptığının farkı nedir ? değil mi ?
Yanlış anlama şevkini kırma sakın , sadece biraz daha çalışmalı daha hoş şeyler oluşturmalısın demek istiyorum.

Bende bunu demek istemiştim. Şuan zaten piyasa 10'lar hatta 100'lerce program var. Senin diğerlerine göre bir artın olsun ki öne geçesin ;)

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Bence çıkarabilirsen şayet mobil versiyonunu çıkar bir çok radyo bu konuda çok geri .Arayüze bakınca görülen eksiklik bence biraz da kompak yapıda olsa ve radyolar liste halinde sunulsa daha güzel olur ama yine de eline sağlık.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
kadıköy güzel bir öneri vermiş ve görsellik katılması gerek :)
güzel çalışma.

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bu kadar buton koyup upuzun yapacağına, combobox'a koy listeyi, oradan seçip Tamam butonuna basalım, daha iyi olmaz mı
Haklısın Açıkcası Hiç Aklıma Gelmemişti :)

Önerin İçin Çok teşekkürler :) Bende Aynı Görüşteyim :))

Bende bunu demek istemiştim. Şuan zaten piyasa 10'lar hatta 100'lerce program var. Senin diğerlerine göre bir artın olsun ki öne geçesin ;)
Ama Bu programın bi Farkı Var Sadece SDN üyelerine özel olması :)

Bence çıkarabilirsen şayet mobil versiyonunu çıkar bir çok radyo bu konuda çok geri .Arayüze bakınca görülen eksiklik bence biraz da kompak yapıda olsa ve radyolar liste halinde sunulsa daha güzel olur ama yine de eline sağlık.
Mobil Versiyon, Arayüz, kullanım Kolaylığı Hepsini Bi arada Yaparım İnş. :)
kadıköy güzel bir öneri vermiş ve görsellik katılması gerek :)
güzel çalışma.
Çok Teşekkürler Herkezin Önerileri Birer Altın Değerine Sahip Herkeze Çk teşekkürler :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Şunuda Söylemek Yanlış Olmaz. Dediğim Gibi Programı Tamamladıktan Sonra Aradan zaman Geçmesi Bir Kaç Radyonun Çalışmaması Gerçeğini Doğurmuştır. :)

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
başarılı bir program tebrik ederim. ancak mobil versiyonda telif haklarıyla sorun yaşayabilirsin şimdiden söyleyeyim

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
başarılı bir program tebrik ederim. ancak mobil versiyonda telif haklarıyla sorun yaşayabilirsin şimdiden söyleyeyim
Nasıl Bi Sorun Olabilir Biraz Açıklarmısın? Örneğin Kral Fm'i Mobil Olarak Dinlemek Nasıl Problem Teşkil Eder?

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bir arkadaşım android platformunda senin gibi radyo dinleme programı yapmıştı iyi de gidiyordu ancak best fm den uyarı geldi program kaldırılmazsa dava açabileceklerini söylediler. sonuçta izinsiz olarak onların yayınını kullanmış oluyorsun

Reaksiyon puanı
188
Arayüz üzerinde biraz çalışman gerekli. Radyo listesini de bir XML dosyasında tutarsan eğer bağlantı linklerini güncellemesi ve yeni radyo ekleme gibi özellikler daha kolaya indirgenmiş olur :)

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bir arkadaşım android platformunda senin gibi radyo dinleme programı yapmıştı iyi de gidiyordu ancak best fm den uyarı geldi program kaldırılmazsa dava açabileceklerini söylediler. sonuçta izinsiz olarak onların yayınını kullanmış oluyorsun
Anladım Kardeşim saol :)

Arayüz üzerinde biraz çalışman gerekli. Radyo listesini de bir XML dosyasında tutarsan eğer bağlantı linklerini güncellemesi ve yeni radyo ekleme gibi özellikler daha kolaya indirgenmiş olur :)
Bende Her Günceleme İçin yeni Bi Sürüm Çıkarırsam Nasıl Olacak Bu iş Diyodum :) Bi Araştırma yapmam gerek :))

kralsın :D teşekkürler
Teşekkürler Toprağam :) Asıl Kral sensin :)

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Eline sağlık:)
Devamını bekleriz...
Elinden gelebilirse eski radyoları tema olarak koyabilirsen güzel olur.

test4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bide minimize olsa iyi olurdu. yani surekli ekranda olmasi hic hos deil.

onceki programinida indirip hatta bi kac arkadasa bile gondermistim onlarda cok sevmisti.

keske radyo isimleri alfabetik siraya gore siralansaydi. yada dinledigin radyo istasyonunun rengi digerlerinden farkli olabilir.. ( gorsellige gelince diger arkadaslarimiz konuya deginmisler.)
iyi olmus. umarim daha iyisinide yaparsin.

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bide minimize olsa iyi olurdu. yani surekli ekranda olmasi hic hos deil.

onceki programinida indirip hatta bi kac arkadasa bile gondermistim onlarda cok sevmisti.

keske radyo isimleri alfabetik siraya gore siralansaydi. yada dinledigin radyo istasyonunun rengi digerlerinden farkli olabilir.. ( gorsellige gelince diger arkadaslarimiz konuya deginmisler.)
iyi olmus. umarim daha iyisinide yaparsin.
Bu işlerde yeni olduğum için görüşleriniz Benim İçin Çok değerli Teşekkürler kardeşim :)
Ben Teşekkür Ederim :)
Emeğine sağlık. Deneyelim bakalım nasılmış. :)
Yorumlarınızı eksik Etmeyin :)
eline sağlık harika yapmışsın
Teşekkürler Kardeşim :)