Bu Nedir Çözemedim

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
pwvmz.jpg

her zaman sürekli kullandığım 32 gblık flaşh belleğime bugün film atarken disk yazmaya karşı korumalı diyor nettedende çözümlere baktım denilenlenleri yaptım ama sonuç gene aynı arkadaşlar bir yardım edin nasıl çözücem bu sorunu flaşa bir şey atamıyorum :(

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Flash diskin kenarında hold, lock tarzında sürgülü bir button var mı :) Öyle bir sorun olabilir mi? Eski flash disklerde var olan bir uygulama.

artinda

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Biçimlendirmeyle alakalı bir sorun. Flash belleği bilgisayara bağla. Flash belleği gösteren sürücüye sağ tıkla. Biçimlendir kısmına gel. Çıkan bölümde "Dosya Sistemi" kısmında aşağıya inip NTFS'yi seç ve başlat de. Sorun çözülmüş olacak.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada flash belleğinde dosyaların var ise yedeklemeyi unutma. :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Biçimlendirmeyle alakalı bir sorun. Flash belleği bilgisayara bağla. Flash belleği gösteren sürücüye sağ tıkla. Biçimlendir kısmına gel. Çıkan bölümde "Dosya Sistemi" kısmında aşağıya inip NTFS'yi seç ve başlat de. Sorun çözülmüş olacak.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada flash belleğinde dosyaların var ise yedeklemeyi unutma. :)
zaten ntfs seçili hep öyleydi ilk aldığımda biçimlendirdiğimde ntfs olarak biçimlendirmiştim şimdi tekrar biçimlendirirsem içinde 20 gbtan fazla dosyam var yedekliycek imkanımda yok şuan

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Diske değilde dosyaların kendisine bakın önce. Salt okunur tıklı ise bu sorunu çıkarmış olabilir.

Qbilay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Flash bellegin bozulmus. once bilgileri yedekle format atmayi dene. muhtemelen formatlanamayacaktir.