Bu Müzik Nasıl?

Bu Müzik Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    13

Bu konuyu okuyanlar

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Arkadaşlar şarkı yeni çıktı ve ben gerçekten beğendim ve en şaşırdığım olay bu arkadaşlarımızın daha önce müzik yapmaması ve pek bilgisi olmamasına rağmen güzel yapmışlar Tiktok'u yıkacağına eminim normalde Türkçe şarkı dinlemem ama bana kalırsa çok iyi olmuş Ritim, Fakat Beat pek beğenemedim daha çıkalı bir kaç saat oldu ve başarısı çok iyi şuanlık Sizce şarkı nasıl?

Son düzenleme:

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,807
Arkadaşlar şarkı yeni çıktı ve ben gerçekten beğendim ve en şaşırdığım olay bu arkadaşlarımızın daha önce müzik yapmaması ve pek bilgisi olmamasına rağmen güzel yapmışlar Tiktok'u yıkacağına eminim normalde Türkçe şarkı dinlemem ama bana kalırsa çok iyi olmuş Ritim, Fakat Beat pek beğenemedim daha çıkalı bir kaç saat oldu ve başarısı çok iyi şuanlık Sizce şarkı nasıl?,

Rolex'i olmayanın rap yapması yasak sanırım? Şarkının girişinden kalitesiz olacağı belli oluyor.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,807
Unutmuş çıkarmayı herhalde bidahaki şarkısında söylerim çıkartır. ya ne alaka buna mı takıldın kardeşim?
o değil zaten anlatmak istediğim. Kalite yerlerde demek istiyorum. Parçanın türü rap değil mi? Şimdi bu parçayı eski Sagopa, Şanışer, Hidra parçalarıyla karşılaştıralım diyecektim ki karşılaştırılabilecek seviyede değil.

Autotune çok iyi söylemiş arada M2B diye biri giriyor. (!)