Bu kötülüğü sadece vodafone mi yapıyor ?

Zeze1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba ben vodafeone faturalı kullanıyorum. Bugün bir müşteri hizmetlerini 542 den aradım bana bu servisin ücretli 05435420000 servisinin ücretsiz olduğunu söyledi.Daha sonra 0542 542 00 00 ı aradım bu seferde baska bir müşteri hizmetide bütün vodafone müşteri hizmetlerini numaralarının ücretli olduğunu sadece 7000 ücretsiz olduğunu söyledi. Ayrıca bu özel servisler varmış mesela banka müşteri hizmetleri 444 lü numaralar gibi bunlarda ücretliymiş. Nalet olsun her ay faturama 20-30 tl yansımak zorundamı ya bıktım valla vodafoneden . Bu diğer 2 operatörde de böylemi acaba özel servisler ve müşteri hizmetlerine bağlanmak ücretli mi ? Lütfen net bilgi verin iyice tiksindim vodafone den.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Herkese merhaba ben vodafeone faturalı kullanıyorum. Bugün bir müşteri hizmetlerini 542 den aradım bana bu servisin ücretli 05435420000 servisinin ücretsiz olduğunu söyledi.Daha sonra 0542 542 00 00 ı aradım bu seferde baska bir müşteri hizmetide bütün vodafone müşteri hizmetlerini numaralarının ücretli olduğunu sadece 7000 ücretsiz olduğunu söyledi. Ayrıca bu özel servisler varmış mesela banka müşteri hizmetleri 444 lü numaralar gibi bunlarda ücretliymiş. Nalet olsun her ay faturama 20-30 tl yansımak zorundamı ya bıktım valla vodafoneden . Bu diğer 2 operatörde de böylemi acaba özel servisler ve müşteri hizmetlerine bağlanmak ücretli mi ? Lütfen net bilgi verin iyice tiksindim vodafone den.

Müşteri hizmetleri hepsinde ücretli

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9

O yüzden Faturalı hatlardan uzak durun arkadaşlar. Bakın bende Vodafone Freezone çatısı altında bir paket kullanıyorum. Tüm müşteri hizmetlerini paket dahilinde dakikalar dan alıyorlar. O yüzden daha hesaplı ayda 23 TL veriyorum.

Arada arıyolar Faturalıya geçirelim diye, ben memnunun deyip kapatıyorum :)

O yüzden [MENTION=469175]Zeze1[/MENTION] hangi operatör olursa olsun Faturadan uzak olsun ;)

Zeze1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O yüzden Faturalı hatlardan uzak durun arkadaşlar. Bakın bende Vodafone Freezone çatısı altında bir paket kullanıyorum. Tüm müşteri hizmetlerini paket dahilinde dakikalar dan alıyorlar. O yüzden daha hesaplı ayda 23 TL veriyorum.

Arada arıyolar Faturalıya geçirelim diye, ben memnunun deyip kapatıyorum :)

O yüzden @Zeze1 hangi operatör olursa olsun Faturadan uzak olsun ;)

aynen abicim ben o gün geçecektim dandik bi lg l80 almıştım anneme nisan ayında daha onun 500 tlsi duruyor yoksa durmam bunlarda. Asus müşteri hizmetleri ücretli hastane randevu alma ücretli yakında vodafoneyi aramakta ücretli olacak . Vodafone mi allah yazdıysa kurtarsın

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Avea da her 444 lu numara ücretli değil. Çoğu 444 n lu umara ( yurt ici) her yöne paketten düşüyor. Ama superonline 0850 2220222 ekstra ücret yazılıyor.

Zeze1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Avea da her 444 lu numara ücretli değil. Çoğu 444 n lu umara ( yurt ici) her yöne paketten düşüyor. Ama superonline 0850 2220222 ekstra ücret yazılıyor.

Bu olaylar beni fazlasıyla rahatsız ediyor su cihazımın taksidi azalsın and olsun vodafone den kurtulacam

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Bu olaylar beni fazlasıyla rahatsız ediyor su cihazımın taksidi azalsın and olsun vodafone den kurtulacam

Üslubumuza dikkat edelim. Maşallah ne bela kaldı ne başka bir şey. Konunun başlığını da son cümlenizi de değiştirdim. Biraz daha sakin olalım lütfen.

Zeze1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üslubumuza dikkat edelim. Maşallah ne bela kaldı ne başka bir şey. Konunun başlığını da son cümlenizi de değiştirdim. Biraz daha sakin olalım lütfen.

Kusura bakmayın fazlasıyla sinirlenmişim. Konuyu kapatmanızı rica ediyorum gereksiz bir konu .

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Faturalı hat, birine kredi kartını şifresi ile beraber vermek gibi bişeydir.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
dikkatli kullandıktan sonra paket aşmayan tarifeli faturalı hat kullanılabilir.

Zeze1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dikkatli kullandıktan sonra paket aşmayan tarifeli faturalı hat kullanılabilir.

usta her türlü özel numaraları arıyorsun işin düşüyor bankalar olsun 444lü numaralar olsun . En kötü ihtimalle kış geliyor hastaneden randevu almak için bile tl yazılıyorr :hammer:

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
usta her türlü özel numaraları arıyorsun işin düşüyor bankalar olsun 444lü numaralar olsun . En kötü ihtimalle kış geliyor hastaneden randevu almak için bile tl yazılıyorr :hammer:
182 için tüm operatörler ekstra para kesiyor sabit hat bile.

Reaksiyon puanı
10,325
bütün telefon şirketleri aynı, biri bir taraftan bedava gösteriyor, öbür taraftan vuruyor.
al birini vur ötekine...
hepsinin ortak tarafı da aynı: duygusal(!) :D

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Vodafone bana randevu almak ücretli dedi artik gerisini bilmiyorum

Valla arkadaş benim bildiğim kadarı ile bu Fatura ile alakalı bir durum Operatör fark etmez. Kaldı ki ben de Vodafonluyum tüm servisleri dakikam dahilinde arayabiliyorum. Ekstra bir ücret ve arayamama gibi derdim yok.

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Güzel faturalı tarifeler görüyorum ama sırf faturalı diye geçmiyorum. Ben de aynı kafadayım. Faturasız en iyisi...

Zeze1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel faturalı tarifeler görüyorum ama sırf faturalı diye geçmiyorum. Ben de aynı kafadayım. Faturasız en iyisi...

Arkandayım hocam geçme biz geçtik sen yanma

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Valla arkadaş benim bildiğim kadarı ile bu Fatura ile alakalı bir durum Operatör fark etmez. Kaldı ki ben de Vodafonluyum tüm servisleri dakikam dahilinde arayabiliyorum. Ekstra bir ücret ve arayamama gibi derdim yok.

Hocam bunlar bana mı kitliyor bitek napıyor

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Firmalar artık vatandaşın iyiliği için birşey yapmıyor, artık sadece sömürüyorlar. Bu her sektörde böyle.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Son 2-3 ay kaldı sonrasında faturasız bekle beni.

usluyorum

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ben 2 yıldır faturalı Türkcell kullanıyorum, şu an kamu 600 paketi var 32 tl, 8 gb paketim var 20 tl toplam 52 tl, gram şaşmadı daha, kesinlikle fazla ücret yansımadı 2 yıldır.

Zeze1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Firmalar artık vatandaşın iyiliği için birşey yapmıyor, artık sadece sömürüyorlar. Bu her sektörde böyle.

doğru söylüyorsun usta yabancı ülkelerde adamlar milyarlık telefonları cok ucuza veriyorlar hat üzerine ama bizim millet kim kimi kandırırsam derdinde.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben 2 yıldır faturalı Türkcell kullanıyorum, şu an kamu 600 paketi var 32 tl, 8 gb paketim var 20 tl toplam 52 tl, gram şaşmadı daha, kesinlikle fazla ücret yansımadı 2 yıldır.

turkcellde de özel numalar cart curt için ek tl yansıtıyorlarmı ?