Bu kart sahtemi

Bu konuyu okuyanlar

Hasp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Bide ankarada gtx 750 gorurseniz letgoda felan bana haber edebilirmisiniz

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,088
Bana illegal gibi geldi. Legal yolla zor biraz sıkıştırın adamı 2 3 izbandut gibi adam iş görecektir
Aynen dediğin gibi mevzuya arkadaşları çağırsın. Hatta @okurbaba abi mevzu adamıdır kendisi Güzelce küfürler eder bir bakmışsın utana kısıla kartı sana getirmiş eğer çok daha şerefsiz değilse.

Hazırmısın Okurbaba? Ben ülkeyi terkedemiyorum yoksa arabanın tekerleklerini direk o sahtekarın üzerinde temizlerdim. :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,088
Bizzat gelip test yapmadan satmayanlar da var.
Aynen. Bilgisayarımı satınca evime davet ettim. Kasayı az kalsın parçalara ayıracaktım. :D

Oyun oynadı keyfini çekti ve kasayı koltuğuna vurup gitti.
Zaten Kasa kapağını açınca MSİ Ligthning GTX 680 Bacak boyda göründü :D
Adamın gözlerine işık geldi resmen :D

Hasp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Gencler sizdrn bisey istesem yaparmisiniz burdaki pc ciler i ariyp size nosu atsam gtx 750 satmislar mi felan bisorsaniz bende kontur yokda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gencler yazdi sizde yazin

Yazdi durun yazmayin ayarladim yarin geliyor uste para vercem dedim inandi

Son düzenleme:

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Gencler sizdrn bisey istesem yaparmisiniz burdaki pc ciler i ariyp size nosu atsam gtx 750 satmislar mi felan bisorsaniz bende kontur yokda

Gencler yazdi sizde yazin

Yazdi durun yazmayin ayarladim yarin geliyor uste para vercem dedim inandi
Yanına adam al mutlaka ne olur ne olmaz ?

Hasp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Ayn konuyu silimi bakar felan

~ KaanCK ~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,590
Geçmiş olsun.
Ama keşke sorup araştırsaydın.
:(

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,088
Olmaz bence. Gidersen hayli bir arkadaşlarla git. Mahalleyi hatta komşu mahalleyi olaya çağır. Derdini anlat herkese.
Yoldan geçen 5-10 yaşlı başlı güçlü insan buldun derdini anlattın mı halledersin sıkıntını.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Olmaz bence. Gidersen hayli bir arkadaşlarla git. Mahalleyi hatta komşu mahalleyi olaya çağır. Derdini anlat herkese.
Yoldan geçen 5-10 yaşlı başlı güçlü insan buldun derdini anlattın mı halledersin sıkıntını.
Ohooo harbe mi gidiyoz ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,088
Ohooo harbe mi gidiyoz ?
Yani önündeki insanı hep bir adım önde görebilme becerin olmalı. Belki 4-5 arkadaşı uzaktan bakıyor tek mi gelicek sayıları bizden azmı filan gütüyorlardır.

10-15 kişi görürlerse aniden şaşırırlar. Arkadaşda pert ortada yapayalnız kalır. Sizde o an düşünebilirsinizki tek gelmiş mevzuya filan :D

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Yani önündeki insanı hep bir adım önde görebilme becerin olmalı. Belki 4-5 arkadaşı uzaktan bakıyor tek mi gelicek sayıları bizden azmı filan gütüyorlardır.

10-15 kişi görürlerse aniden şaşırırlar. Arkadaşda pert ortada yapayalnız kalır. Sizde o an düşünebilirsinizki tek gelmiş mevzuya filan :D
Bence de ? saha avantajını kullan adamı mekanına çekmeye çalış

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,665

Ya benim olayda bizim 4 arkadaşlar adamın evini basmaya gitmiştik lavuk rizede oturuyordu bizde geçtik rizeye ardeşenliyim ben neyse lavuğun ismi ayhan dı soy ismini vermek istemiyorum . Neyse her yerde sorduk adamı falan filan neyse dükkanını bulduk muştalarla falan girince dükkanı ben direk parayı ver al bozuk kartını dedi . hayırdır ne yapıyosunuz siz böyle benim dükkanımda dedi , dedim hakkımı arıyorum sıkıntı mı var . Defolun falan dedi muştaları cepten çıkarıp ele takınca lavuk yumuşadı direk koydu parayı yanlış anlaşılma falan olmuş dedi aldım paramı gittim . ha yine üstüme yürüseydi arkadaşlar zaten psikopat çocuklar döverdik adamı en kötü iyiki kavgaya kalmadı kalsaydı ya mezarda , ya karakolda biterdi olay . çok şükür çözdük öyle sende o şekilde bir el at mevzuya illegal ama iş yapıyor.

Hasp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Bizim mahleye cagirdim parka cektim onlarda bakalda olacak bende alimiyus gibi yapip alicam bizmkiler gelcek sonrasi kolay ben konuyu siliyorum gormezin s*refsizz

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,665
Bizim mahleye cagirdim parka cektim onlarda bakalda olacak bende alimiyus gibi yapip alicam bizmkiler gelcek sonrasi kolay ben konuyu siliyorum gormezin s*refsizz
Lazım olursa geleyim her türlü çocukla kapışırım affım olmaz dicem de Rizeden nereye kadar gelebilirsem çok uzakmısın ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,088
Ya benim olayda bizim 4 arkadaşlar adamın evini basmaya gitmiştik lavuk rizede oturuyordu bizde geçtik rizeye ardeşenliyim ben neyse lavuğun ismi ayhan dı soy ismini vermek istemiyorum . Neyse her yerde sorduk adamı falan filan neyse dükkanını bulduk muştalarla falan girince dükkanı ben direk parayı ver al bozuk kartını dedi . hayırdır ne yapıyosunuz siz böyle benim dükkanımda dedi , dedim hakkımı arıyorum sıkıntı mı var . Defolun falan dedi muştaları cepten çıkarıp ele takınca lavuk yumuşadı direk koydu parayı yanlış anlaşılma falan olmuş dedi aldım paramı gittim . ha yine üstüme yürüseydi arkadaşlar zaten psikopat çocuklar döverdik adamı en kötü iyiki kavgaya kalmadı kalsaydı ya mezarda , ya karakolda biterdi olay . çok şükür çözdük öyle sende o şekilde bir el at mevzuya illegal ama iş yapıyor.
Adamın dükkanı var ama dolandırıcıkla meşgül? Ne şerefsizler var be.
başka yol yok çünkü kendi hakkını kendin aramazsan adaletinide bulamazsın.

Dolandırıcı zaten polise şikayet etmeye korkar. Ne şikayeti bu kadar şahit var olaya.

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,665
Adamın dükkanı var ama dolandırıcıkla meşgül? Ne şerefsizler var be.
başka yol yok çünkü kendi hakkını kendin aramazsan adaletinide bulamazsın.

Dolandırıcı zaten polise şikayet etmeye korkar. Ne şikayeti bu kadar şahit var olaya.
aynen öyle hocam biri benim dükkanıma gelse muştalarla polise şikayet ederdim ama biz o konuyu da ele aldık lavuk bizi dolandırdı g*tü yiyorsa arasın polisi ne dicek ?
ben bunu dolandırdım buda hakkını almaya geldi mi :D

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Arkadaslar sa bugun bi kart aldim gtx 1050ti gtx 750 takas etim adam bakmiyor fake gozukuyor bi ise yaramiyor napabilirim
seyyar satıcıdan alırsan bunlar başına gelir..o kadar dedik 95 yaşındaki yaşlı amcadan alma diye alırken daha dikkatli ol...incele çin malımı değil mi dikatli incele ya virüs çıksaydı içinden şaka bir yana hepimizin başına gelebilecek bir durum geçmiş olsun...hukuksal süreci sonuna kadar takip et...bundan sonra daha dikatli ol...artık hata yapmassın bak zaur abin ne diyorsa doğrudur...

Hasp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Siz varya forum olarak adamin dibisiniz yarin alip fotosunu atcam bida kimseye vermemmmnm siz adamsiniz ........

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,607
hep beraber yanyana gitme bence direk kaçar adam yakalayamazsın bi kaç kişiyi ayrı ayrı koy bide seni görmesin

direk dalarsan olmaz önce kıstırmak lazım

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,088
aynen öyle hocam biri benim dükkanıma gelse muştalarla polise şikayet ederdim ama biz o konuyu da ele aldık lavuk bizi dolandırdı g*tü yiyorsa arasın polisi ne dicek ?
ben bunu dolandırdım buda hakkını almaya geldi mi :D
Aslında bir şeyde var.

Uyuşturucu satan kimsenin ev adresini bilirseniz 6-7 kişi evi basıp kişinin elini kolunu bağlayıp uyuşturucuları paraları filan ele geçirmek mümkün :D

Ne o? Polisi arayıp diyecek mi uyuşturucularımı çaldılar diye?
hahahaha :D Fena muhabbet dönür böyle olay olursa

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
hep beraber yanyana gitme bence direk kaçar adam yakalayamazsın bi kaç kişiyi ayrı ayrı koy bide seni görmesin

direk dalarsan olmaz önce kıstırmak lazım
Kardeşim sen gelme adamın estetik operasyonu ağır geçer...burun ve kulaklar ayrı yere gidebilir...tekrar estetik ameliyata ihtiyaç duyabilir...suratı hindistan haritasına dönebillir...

Son mesajlar