Çinden Ekran Kartı Alınırmı?

Bu konuyu okuyanlar

NiceSu

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Forumda olsun başka forumlarda olsun baktım çok konuşuluyor bu olay yok Çin den ekran kartı alma fake gpu dolandırıcı onlar falan filan ben Çin den 2 defa ekran kartı almış birisi olarak düşüncelerimi anlatayım dedim.
1. olarak fake gpu olayı nasıl olur derseniz eğer aliexpressden aldıysanız ekran kartını 5 yada 10 kişinin aldığı yerden o ekran kartını almayın sıkıntı çıkabilir gidin 1000 kişinin yada 500 kişinin aldığı yerden alın ve kesinlikle yorumlara bakın yorumları iyi anlamak için orda türk yorumları göster diye bşy var ona tıklayın eğer türkiyeden birisi almışsa yorumlarını okuyun siz alıncada yorum yazmayı unutmayın ama iyi oluyo gidip ooooo 100 liraya gtx 750 alırsanız o fake dir büyük ihtimal aliexpress dışındada önermem
2. olarak ben aldım düşüncelerimde bunlar ben iki tane kart aldım birisi gtx 750 1gb diğeri gtx 950 ikiside tertemiz geldi sanki tiner banyosu yapmışlar karta aynı yerden aldım ikisinide başta 750 yi aldıydım 200tl ye sonra sahibindende çok ucuza ryzen 3 2200G denk geldi bende letgoya koydum 1 hafta içersinde satıldı 270 e sattım e 200 almışın 270 e satmışın diyenler olacak aranızda ama ben aldığımda dolar ucuzdu 4.5 falan olması lazım sattığımda ise yeniden aliexpressdeki fiyata bakarak sattım aliexpress de 300 tl olmuştu dolar artışı nedeniyle sonra onu sattım 2 -3 ay sonra yine aynı satıcıdan gtx 950 aldım oda tertemiz geldi şuan ryzen 3 2200G ile kullanıyorum 2 ay oldu sanırsam ve hiçbir sıkıntı yok 24 saat açık bile bıraktım pcyi fortnitenin arayüzünde hiçbşy yok :D
3.Türkiyeden ikinci el alırım diyorsunuz ama oda bozulabilir türkiyeden alıyon nasıl çinden alıyon adam sıfır gibi tertemiz getiriyo o yandan iyi çin
4.gümrük sıkıntı olmuyo ben aldığımda dediydim satıcıya 25 dolar yap üstündeki fiyatı dedim oda bana şunu dedi merak etmene gerek yok biz zaten yaptık dedi:D ve 2 hafta içersinde geldi
5.İse lütfen bir şeyi bilmeden yada almadan yorum yapmayınız elbette ekran kartı bozulan olacaktır sonuçta bu şans işi yeni alırsın 1 haftada bozulur ikinci el alrsın 5 sene gider :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bide unuttum bunu nedense 1700 kişi almış herhalde bozulsa geribildirim diye bşy var diyebilir millet 2ay sonra bozuldu ama öyle bşy yok

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bide unuttum bunu söylemeyi nedense 1700 kişi almış ama kimse geribildirim yapmamış 2 ay sonra bozuldu diye

Son düzenleyen moderatör:

meustun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Sonuçta Çin Yani :) Kral Çakmalarını Satıyolar Fakat İyi Bir Yerden Alıcaksan Tanıdık Birine Sor Çünkü O Yorumlar Bazen Tutmuyor.

NOT: Telefon Almıştım Çürük Çıktı Oradan Biliyorum Fakat Yorumları İyiydi Neden öyle Oldu Bilmiyorum.

NiceSu

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Sonuçta Çin Yani :) Kral Çakmalarını Satıyolar Fakat İyi Bir Yerden Alıcaksan Tanıdık Birine Sor Çünkü O Yorumlar Bazen Tutmuyor.

NOT: Telefon Almıştım Çürük Çıktı Oradan Biliyorum Fakat Yorumları İyiydi Neden öyle Oldu Bilmiyorum.
telefon almak yasak deyilmi?