Bu hız normal mi? Vodafone

Bu konuyu okuyanlar

Hat Kalitesi​

İndirilen
Yüklenen
Mevcut Hız
51199 kbps
8188 kbps
Maksimum Hız
72764 kbps
10391 kbps
Sinyal-Gürültü Oranı
13.2 dB
11.7 dB
Zayıflama
18.0 dB
17.0 dB
Güç
14.5 dBm
7.5 dBm
Son 15 dakikadaki CRC Hatası
1496
22
K (DMT yapısındaki bit miktarı)
239
240
R (RS şifresindeki bit miktarı)
16
0
S (DMT yapısındaki şifre büyüklüğü)
0.14
0.93
D (serpiştirici derinliği)
1
1
Gecikme
0.00 ms
0.00 ms

İndirilen
Yüklenen
Süper Çerçeve
13654650
1996298
Süper Çerçeve Hatası
0
0

İndirilen
Yüklenen
HEC Hataları
0
0
Toplam Hücre
13654650
1996298
Veri Hücreleri
13654650
1996298

İndirilen
Yüklenen
Toplam ES
40
19
Toplam SES
24
14
Toplam UAS
45
45
bumu ? :D
Evet. Şimdi sıra @Yasiin de.

Rizelimapper53

Profesör
Beyler yaşım küçük internetimiz çok ama çok yavaş vadofone kullanıyorum.
İnternet hızı düşüktğ bi teknik destek geldiğinde sordum aslında 50 mbit bile görebilirsiniz dedi güvenemedim hız yavaş indirme ama upload yüksek vadofone kullanan kullanmış olan varsa bu normalmi diyebilir mi modem konusu açmamın sebebi arıza şüphesini dedi cortlamaya başlamış olabilir dedi çünkü bizim buralarda altyapıyı etkileyen talilatlar oluyor dedide haklıda bazen mahlede gidiyor ani kesitilerden voltajlardan cırtlamış olabilir dedi hız böyle enternet kablosu sipariş edip deneyeceğim ama normalse yazar mısınız.
modem : Vodafone H 300s
HIZ:Ekli dosyayı görüntüle 126921
Vodafone öyle zaten.mobil paketimde böyle. Upload downloaddan yüksek. Ama sıkıntı yaşatmıyor.

26¥¥26

Profesör
Beyler yaşım küçük internetimiz çok ama çok yavaş vadofone kullanıyorum.
İnternet hızı düşüktğ bi teknik destek geldiğinde sordum aslında 50 mbit bile görebilirsiniz dedi güvenemedim hız yavaş indirme ama upload yüksek vadofone kullanan kullanmış olan varsa bu normalmi diyebilir mi modem konusu açmamın sebebi arıza şüphesini dedi cortlamaya başlamış olabilir dedi çünkü bizim buralarda altyapıyı etkileyen talilatlar oluyor dedide haklıda bazen mahlede gidiyor ani kesitilerden voltajlardan cırtlamış olabilir dedi hız böyle enternet kablosu sipariş edip deneyeceğim ama normalse yazar mısınız.
modem : Vodafone H 300s
HIZ:Ekli dosyayı görüntüle 126921
Ben 24 mbps aldım 23 mbs nin altına inmedi download hep 7 lerde.

Yasiin

Dekan
Hattına tanımlı hız 50 megabit, alt yapıda bir sorun görünmüyor, iç tesisat zayıflaması bir tık yüksek fakat bu kadar etki etmez. Bu değerler ile 55-60 megabit hız alman mümkün. Farklı bir modem ile deneme şansın varmı?

akeens

Öğrenci
Hattına tanımlı hız 50 megabit, alt yapıda bir sorun görünmüyor, iç tesisat zayıflaması bir tık yüksek fakat bu kadar etki etmez. Bu değerler ile 55-60 megabit hız alman mümkün. Farklı bir modem ile deneme şansın varmı?
Aradağım cevabı buldum modemin wifisi cırtlamış gibi dedi enternet deneyeceğim farklıysa başka modemimiz yok yeni modem alıcağız

akeens

Öğrenci
Evet konuda geç olsada baktım ve modeme yeni enternet alıp test yapacağım yoktum ama istedikleri zaman bazen 2 bazen 3 bazen 4 oluyor paketimizde sıkıntı yok yani vadofone pişmanlıktır kontrat bitince başka internete geçmeyi düşünüyoruz

SDN Son Haberler

Son mesajlar