Bu hız normal mi? Vodafone

Bu konuyu okuyanlar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Hattına tanımlı hız 50 megabit, alt yapıda bir sorun görünmüyor, iç tesisat zayıflaması bir tık yüksek fakat bu kadar etki etmez. Bu değerler ile 55-60 megabit hız alman mümkün. Farklı bir modem ile deneme şansın varmı?

akeens

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hattına tanımlı hız 50 megabit, alt yapıda bir sorun görünmüyor, iç tesisat zayıflaması bir tık yüksek fakat bu kadar etki etmez. Bu değerler ile 55-60 megabit hız alman mümkün. Farklı bir modem ile deneme şansın varmı?
Aradağım cevabı buldum modemin wifisi cırtlamış gibi dedi enternet deneyeceğim farklıysa başka modemimiz yok yeni modem alıcağız

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Aradağım cevabı buldum modemin wifisi cırtlamış gibi dedi enternet deneyeceğim farklıysa başka modemimiz yok yeni modem alıcağız
Zaten en doğru sonucu almak için wifi ile değil kablo ile test yapmanız gerekiyor.

akeens

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Evet konuda geç olsada baktım ve modeme yeni enternet alıp test yapacağım yoktum ama istedikleri zaman bazen 2 bazen 3 bazen 4 oluyor paketimizde sıkıntı yok yani vadofone pişmanlıktır kontrat bitince başka internete geçmeyi düşünüyoruz