Soru Bu forumu bana özetleyip anlatır mısınız?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
4
Bu forumu bana özetleyip anlatır mısınız? Technopat'dan buraya transfer oldum. Bu foruma ısınmam ne kadar sürer?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Soruya bak çay demle :D Keşke ilk sorunu forumun tanıtım ve pazarlama ekibine sorsaydın :)

Foruma ısınıp ısınamayacağın konusunda ise özne sensin, biz nerden bilelim... Seni tanımıyoruz hem.

Bir şey daha soracam ayıp olmaz ise ; Teknopatta kaç para alıyordun ki buraya bir futbolcu edasıyla transfer oldum diye yazdın ?

Reaksiyon puanı
4
Soruya bak çay demle :D Keşke ilk sorunu forumun tanıtım ve pazarlama ekibine sorsaydın :)

Foruma ısınıp ısınamayacağın konusunda ise özne sensin, biz nerden bilelim... Seni tanımıyoruz hem.
Düz bir insanım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir şey daha soracam ayıp olmaz ise ; Teknopatta kaç para alıyordun ki buraya bir futbolcu edasıyla transfer oldum diye yazdın ?
Technopat toxic doldu. O yüzden oralara çok girmiyorum. Artık buralarda daha çok dolaşacağım. O yüzden transfer oldum dedim.

Reaksiyon puanı
4
Forumların yaş ortalaması giderek düşüyor ve burası da nasibini almış durumda...

Düz derken; düpedüz mü yoksa dümdüz mü insansın ? :p
İkisi karışımı bir insanım ben.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumların yaş ortalaması giderek düşüyor ve burası da nasibini almış durumda...

Düz derken; düpedüz mü yoksa dümdüz mü insansın ? :p
Buralar da mı toxic dolu?

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Sana ozetleyeyeim. Şahsen bizzat ben kendim olaraktan bilhassa teknolojiye ait sorularınmi buradan sordum ve çözüme kavuştum. Bu yönden gayet iyi. Teknopat gibi bira da işte. Sadece yazım kurallarına anksiyetik bir şekilde yaklaşmayan aminler ve kurallar var şükür ki. Yanlış konu falan açarsan zart diye ceza yok. Yani ılımlı olması gerektiği gibi. Orada konu açtım ben açar açmaz banladiklar yanlış yere açmısmisim.bir de o kadar ozenmistim yazarken. Kurallarda yazım hatası yapıp bizim yapmamanız isteyen. Amannnnn neyse onlar hakkında konuştum özür dilerim. Yanisi burası iyi takıl trahatca

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Forumda hareketlilik görmek istersen sevgiliye açılmak için yardım konusu açmalısın.

Sevgilin var mı? Yada açılamıyorsun?
Sorununun çözümü bende.

Numarayı ver ben senin yerine açılayım.
Sevgili yapma şubemiz kızın emin ellerde olduğunun garantisini vermektedir.
Sonra sana sağ salim dervetme işlemleri yapılcaktır.

Vee artık kız seni tanıyor olacaktır.

Mace windu

"Herkese benden çay! Şakire yok"
Reaksiyon puanı
25
Hocam ben technopat hemde SDN forum kullanıyorum. Sorularını her 2 tarafta gayet iyi cevaplıyor bence. Ama burası kurallar konusunda biraz daha esnek davranıyor o yüzden technopata göre 1 tık daha önde bence.