SDN Forum'un ismini ve logosunu değiştiriyoruz..!

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Değerli forumdaşlarım gerçekten ama gerçekten de bir forumunuz olsaydı ve bu SDN Forumumuz olsaydı veya en az bu kadar büyük ve değerli bir forum olsaydı adını ne koyardınız?

Benim zaten küççük bir forumum var, SDN Forumum kadar büyük olsaydı da adını yine Forum HAKÎKAT olarak tutardım. Ya siz, SDN FORUM sizin olsaydı adını değiştirir miydiniz, veya ismini ne eylerdiniz? ?

Ve forum isminin yanında bir de LOGO yapıştırın mümkünse :) [Benim logom zaten bilindiği için fazla da yöneticilerimizi zor durumda bırakmamak için açıklamayı kısa kesiyorum]

Hadi sıra sizde, aklınızdaki, hayalinizdeki forum adını ve logosunu buraya yapıştırın.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Yani SDN'nin belli bi geçmişi var ben eğer yetkili olsaydım değiştirmezdim bide isim forumdaki şeylere göre değişir mesela kızlar soruyor gibi kızlar soruyodaki içerik farklı burdaki içerik farklı ama aklıma bi isim gelirse buraya yazarım sadece olayı özetlemek için yazdım yazıyı

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Yani SDN'nin belli bi geçmişi var ben eğer yetkili olsaydım değiştirmezdim bide isim forumdaki şeylere göre değişir mesela kızlar soruyor gibi kızlar soruyodaki içerik farklı burdaki içerik farklı ama aklıma bi isim gelirse buraya yazarım sadece olayı özetlemek için yazdım yazıyı
Burada esas olan bizim hayallerimizdeki SDN Forum veya onun gibi olmasını istediğimiz kendi forumumuz :) O yüzden sadece SDN Forum özelinde değil ama onu esas teşkil aldığımızda yani büyük bir forum hayal ettiğimizde ona yakışır bir isim ve logo ortaya koyabilmektir.

Son mesajlar