Bu Forum Beni Sevmiyor Mu?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
23
Bu forum beni sevmiyormu? yani buradaki üyeler. Ben bir yerde konu açsam ancak ziyaretcçiler birde bir kaç üye ama başka bir üye yine o konu hakkında foruma yeni konu açtıysa oraya akın ediyor ama benim açtığımda yok eğer ben bu konuyu açtım diye burayı okuyanlar zorla benim konularıma cevab vermesinler istek duyarak versinler ;)

lafcanbazi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açtığın konular üyelerin ilgisini çekmiyorsa üyeleri suçlayamazsın... Şahsen benim ilgimi çekmeyen konulara cevap vermiyorum :)

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Seni sevmemiz için daha çok tanımamız gerekiyor diye düşünüyorum..
Tabi bu sevmiyoruz anlamınada gelmiyoR..
Yukarıdaki mesajında yanlış anlamadıysam "benim açtığım konulara neden yorum yapmıyorsunuz" diyorsun.Herkes ilgi çekici,güldüren veya kendisine faydalı olan bölümlere yorum yazar veyahut teşekkür eder.Demek ki açtığın konularda pek ilgi çekmiyoR.aklına kötü şeyler getirme.Sen bize lazımsıN;)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
bunu nie actın ki şimdi eger sevilmek istiyorsan cok calışman lazım bak down u örnek al hem o kdar video yaptı hemde foruma takıldı kimseyide kırmadı bildigim kadarıyla üyelerle de birebir muhabbete girdi sende zamanla öyle olacaksın ama işi biraz da zamana bırak ve calışmana bak

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
RuNaL dedi ki:
bunu nie actın ki şimdi eger sevilmek istiyorsan cok calışman lazım bak down u örnek al hem o kdar video yaptı hemde foruma takıldı kimseyide kırmadı bildigim kadarıyla üyelerle de birebir muhabbete girdi sende zamanla öyle olacaksın ama işi biraz da zamana bırak ve calışmana bak
:-[

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Nasıl Oluyo Ya? alla alla :eek:
ağlarım ama niye öle diyosun ki hıh :'( sallamadığımızdan değil yani :'(

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
Volkan Taş dedi ki:
RuNaL dedi ki:
:-[

haksızmıyım

ezgee

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yoksa seni beğenmiyor muyuz? :-\ :-\ :-\

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı duyalım. Mesela movy(Denizhan Dakılır) arkadaşımız forumumuza katkıda bulunan bir üye tabi hepsini beğenmemiz şart değil haliyle eleştirdiklerimizde olacak. Seni Seviyoruz Denizhan ;)

Reaksiyon puanı
0
anladıgım kadarıyla seni seven pek yok birilerinin sevmesini istiyosan
biz seni severiz bundan sonra özellikle senin konularına bakıcam bunu istedigim için yapıcam
bu arada sen 11 yaşında mısın nerden hatırlıyorum bilmiyorum ama öyle bişeyler hatırlıyorum da

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
kübra alioğulları dedi ki:
anladıgım kadarıyla seni seven pek yok birilerinin sevmesini istiyosan
biz seni severiz bundan sonra özellikle senin konularına bakıcam bunu istedigim için yapıcam
bu arada sen 11 yaşında mısın nerden hatırlıyorum bilmiyorum ama öyle bişeyler hatırlıyorum da
sen kaç yaşındasın canım 20? 30? sevmiyom desen daha iiydi sanki

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Foruma yeni gelenler biraz daha çelebi,kadirbilir,edepli,centilmen,beyefendi,hatırşınas olursa bu forum daha seçkin,ala,kaliteli olmazmı.Movy sende saçma sapan konular açma seni seviyoruz

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Wolf-sdn dedi ki:
Movy sende saçma sapan konular açma seni seviyoruz
Kibar bi dille bunları anlatmak için kasılıyordum ben de, çotank diye söylemişsin iyi olmuş ;D