Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bardağım ulaştı, emeği geçen herkese teşekkürler :)

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bardak gayet 1.sınıf malzemeden yapılmış. hani bazı kupaları eline alırsın da bi acayip gelirya.. öyle değil gayet hoş gayet güzel. teşekkür ederim sdn ailesi.

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
öyle bi soru sormuşsun ki adam yeniyse yenilere verin eskiyse eskilere verin vs vs herkes kendine göre bişe der :) bencede yeni girmiş ama hemen aktif olmuş kişilere verin :)

AneztesiPardusu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bence eşit şartlar olsun limit olsun o limitte basvuran herkese verin basvuramayanlar içinde bir dönem snra tekrar yapın

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hani hediyedir sorulmaz ama bu bardakların sdn'ye toplam maliyeti nedir merak ettim :)

theley

Asistan
Reaksiyon puanı
0
SDN'yi böyle birşey yaptıkları için, dh gibi saçmasapan konuları, adminleri ve üyeleri olmadığı için, çok reklam yapmadıkları için, üyeleri ve adminleri saygılı oldukları için kutlarım.

northpower

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bardaklarını almış arkadaşlar ya da almaya başlamış. güle güle kullansınlar. darısı da bize inşallah :)

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Bu sdn bağımlılığı bardaktan öncede vardı bardaktan sonrada.Ne kullanıyoruz aga siz :D

PatavatsiZ

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu aileye ki yaklasık 1 haftalık bir mazim vardır forumda katıldığım için kendimi şanslı hissediyorum. Çünki yapılan bu jestli görünce insanın tüyleri diken diken oluyor. Belki buyuk bir mebla taşımayan belki sınırları zorlayan bir jest değil fakat maneviyatı gerçekten çok büyük olmalı. [MENTION=101138]mertgenc86[/MENTION] nın paylaştığı fotoğraf bunun en büyük kanıtı bence. SDN ailesine teşekkur eder , bir gün sıramızın gelmesi umuduyla iyi çalışmalar dilerim.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Bi tek bana ulaşmadı heralde, nys sağlık olsun.

stttntnzn

Asistan
Reaksiyon puanı
2
2009'un başından beri forumdayım illa mesaj mı yazmak lazım, bilgilenme amaçlı geziyo olamazmıyız yada az ve öz yazıyo da olabiliriz. post sayısı çok saçma bi uygulama. ben kırıldım, sizin de bardaklarınız kırılır inş :hammer:

Youshet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakın demişsiniz 23-01-2013, 'da yayınlamıssınız.
Tarih 21.03.2013

3 ay oluyor nerdeyse
:D

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
bardak gerçekten çok hoş çok teşekkürler.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bizimkide gelmedi hala.
Sanıyorsamda geleceğide şüpheli...:sleep:
Adreside verdik ama.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bizimkide gelmedi hala.
Sanıyorsamda geleceğide şüpheli...:sleep:
Adreside verdik ama.
Aradan geçmiş 6 gün hala ses seda yok.
Bu Bardaklar bize gönderilecek mi gönderilmeyecek mi?
Gönderilmeyecekse bizden adreslerimiz niye alındı?Aklıma pek iyi şeyler gelmiyor değil bu konuda.
Ama böyle şeylerede ihtimal vermek istemiyorum.
Zamanında forum sahibi ile bir münakaşam olmuştu,yoksa bu nedenden dolayı mimlenmişde olabilirim. [MENTION=25391]keyloger[/MENTION] [MENTION=2]Troy[/MENTION] Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.
Sonuçta bir bardak ama buna karşılık sizlerede güvenerek bilgilerimi size verdim.
Olumlu veya olumsuz bir cevap verirseniz kafamdaki soru işaretlerinden kurtulabilirim.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Gönderilmeyecekse bizden adreslerimiz niye alındı?Aklıma pek iyi şeyler gelmiyor değil bu konuda.
Zamanında forum sahibi ile bir münakaşam olmuştu,yoksa bu nedenden dolayı mimlenmişde olabilirim. @keyloger @Troy Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.
Sonuçta bir bardak ama buna karşılık sizlerede güvenerek bilgilerimi size verdim.
Olumlu veya olumsuz bir cevap verirseniz kafamdaki soru işaretlerinden kurtulabilirim.

Bir yanlışlık olmuştur. Kötü düşünmene gerek yok bence. Benimki de diğer arkadaşlara göre biraz geç geldi, ama geldi.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bir yanlışlık olmuştur. Kötü düşünmene gerek yok bence. Benimki de diğer arkadaşlara göre biraz geç geldi, ama geldi.
Bu kadar gecikmedeki sorun nedir?
Sonuçta Güvenerek bilgilerimizi vermişiz.
Sonra şöyle bir liste yapılsa.Bardak gönderilenler diye fenamı olur?

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Zamanında forum sahibi ile bir münakaşam olmuştu,yoksa bu nedenden dolayı mimlenmişde olabilirim. [MENTION=25391]keyloger[/MENTION] [MENTION=2]Troy[/MENTION] Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

Sanmıyorum hocam. Benim de çok münakaşam oldu kendileriyle. Elime ulaşmadı fakat bardağım eski adresime gelmiş. Vardır bir problem. Pesimist beyfendl hazretleriyle bir görüş istersen. Kırılan bardak problemleriyle kendisi ilgileniyordu.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Sanmıyorum hocam. Benim de çok münakaşam oldu kendileriyle. Elime ulaşmadı fakat bardağım eski adresime gelmiş. Vardır bir problem. Pesimist beyfendl hazretleriyle bir görüş istersen. Kırılan bardak problemleriyle kendisi ilgileniyordu.
İnşaallah dediğiniz gibidir [MENTION=115737]Kurşun Kalem[/MENTION]
Sonuçta bir Bardak,ama karşılığında bir çok bilgide verdik.
Yani Bardağında değilim,mesele Ciddiye alınıp alınmamakta.

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Kargo firması bazen adrese teslim yapmıyor, şubeye gönderiyor, 3 iş günü içinde alınmazsa geriye gidiyor. Haberiniz olsun. Bizzat ilgili kargo firmasının yetkili ablasıyla görüştüm :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...