Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hello Kitty.

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Bütün üyeler bir torbaya konsun, ben hariç. 249 tanesini torbaden çıkanlara kalan bir tanesi de bana verilsin. Fikir hakkı
hbpsc.gif

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
İstanbulda buluşma günü yapın her gelen üyeye bardakları verin tabi bütün üyelere üye olduğuna dair özeline sayısal bir kod üye kimlik kartı gibi bir tasarım olsun üyelere renkli çıktı alıp gelsin.

bykhus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sırf bu başlığın altında yorum atanlara gönderilse o bile yeter bence :) bardağı isteyenler bi şekilde çözüm üretmeye çalışmışlar çünkü :)

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
İsteyenin bir yüzü kara vermeyen barack obama olsun. :D

XpBNdDO.jpg

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=2]Troy[/MENTION] bütün üyelere bir numara verilsin ve reklama girmesin random.org sitesinden yapılan çekilişle kazanan üyelere bu kupalar gönderilsin açıkçası masamda böyle bir kupa görmek isterim :)

Brix

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben istemiyorum. Ters psikoloji yapayım belki bardak gönderirler :D Şaka bir yana istiyorum :D

e|2hNx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sitede sürekli online olanlar olabilir :D ben kesin alırım o zaman her dakika online :D

arcamenel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tombala usulu.yok online yok mesaj sayısına göre bir ayrım yapılmadan kura ile belirlenmesi.torpil zaten olacaktır en azından şansı olanlarda nasiplenir.

Lhuki

Asistan
Reaksiyon puanı
0
en makul olanı kuradır mesela 3 gün süre tanıyın isteyenler başvuru yapsın aralarında kura çekin ayrıca bardakların kargo ücretleride sponsorla halledilir sdn halleder bu işi :)

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Bunlar ilk parti. Bardak yaptırmak bir masraf, bu bardağı göndermek daha büyük bir masraf. O nedenle bu bütçelerin altından nasıl kalkarız, çarelere bakıyoruz. Bu 250 bardağın gönderimi için online kalma süresi, çok eskiden beri üye olmak, en fazla mesaj yazanlar gibi bazı kriterler çok mantıklı. Görüşleriniz varsa lütfen paylaşmaya devam edin. Bundan sonra varsa yoksa SDN Forum ;)
Gelir alırım ben :) yerinizi biliyorum. :)

O sadece benim önerimdi :) Daha bir filtre belirlenmedi, üzülme hemen. Ayrıca beğeni puanına baktım 300'e az kalmış :D
Bizim zamanımızda beğeni falan yoktu ki...

flood_77

Profesör
Reaksiyon puanı
4
çok mesajdan fazla yıl olarak takip önemli bence bir de unutmayalım ki bu forumdan önce de bir sdn forum vardı. Eski toprağız yani =)

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Bütün eski üyeler geri dönmüş :)
En iyisi,
- 1000+ mesaj sayısı,
- Üyelik tarihi,
- Forumdaki online süresi ( bu süreyi gece online listesinden adminler bakabilirler :D )

Bu arada yıllardır takılırım, sayısını bilmediğim o kadar kampanyalara katıldım, 7 yıldır ufacık bir hediye çıkmadı ya arkadaş. Şimdi bardak çıkarsa üzülürüm :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence yeni üye olacaklara öncelik tanınsın... GSM şirketlerinin yeni gelen abonelere sağladığı kolaylıklar gibi (malum eski abonelere hiçbir kolaylık yok...). kim bilir belki de çoktandır takip ettiğim bu siteye, bu vesile ile üye de olmuş olurum... :D

byndr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bardaklar çok hoş olmuş.... Dikkat çekici ve Reklam için güzel.. Eyvallah;
Ben olsam bardak yerine anahtarlık düşünürdüm. Hem maliyetinin daha az olacağını hemde uzun yıllar (kaybetmediğin sürece) kullanılacağını düşünmekteyim. Bardak kırılabilir ve kırılırsa gerçekten üzücü olur. Bardaklar sipariş verilmediyse lütfen anahtarlık olarak değiştirin.

SwateR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Online süresi veya mesaj sayısı olabilir arkadaşların dediği gibi.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Bizim zamanımızda beğeni falan yoktu ki...

O mesajın önünde şu mesajım vardı:

Sınırlı sayıda olduğu için bence kriterler şunlar olabilir: 1) Doğrulanmış üye olmalı 2) Ceza puanı "0" olmalı 3) Şunlardan en az birini sağlamalı: Mesaj sayısı 2500 ve üzeri olmalı ya da üyelik tarihi 2 yıldan eski olmalı ya da aldığı beğeni puanı 300 üzerinde olmalı

Benim önerime göre sen de üyelik tarihinden dolayı alabiliyorsun :) Tabi bu sadece bir öneriydi ama bence belki verdiğim rakamlar değiştirilerek bu tarz bir filtreleme uygulanması en doğrusudur.

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ücretli satışda yapabilirsiniz aslında.o bardaktan istiyorum benim olucak :D

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Anlaşıldı her halükarda biz bu koşulları sağlayamayacağız :D 3-5 gün sonrada doğum günüm varmış (belki biri hediye bardak gönderir :D)

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bence üyeler arasından kura yapılmalı. Fazla mesaj diyorsunuz ama çalışan birisiyse bu zor, online süresi diyorsunuz çalışıyorsa yine zor, tarihe göre olsa yeni tarihlilerden eskilere göre daha aktif olanlar var. Her türlü adil olmaz kanaatindeyim. Tamamen kura yöntemiyle dağıtılmalı :)

zatura

Profesör
Reaksiyon puanı
0
üye oluş sırasına göre her 100 ( 500 , 1000 ) ve katlarında kayıt olmuş üyelere verilsin.. Benim sıram hangisine denk geliyor ise "kat" ona göre ayarlansın... :)

Cintonik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yenilerin ne günahı var yahu allah allah :D belki bu bardakla 5 yıl sonrasının yöneticisini modunu yaratacaksınız :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
kurucu üyelerden Berkin abinin de fikrini almak lazım bence

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
O mesajın önünde şu mesajım vardı:
Benim önerime göre sen de üyelik tarihinden dolayı alabiliyorsun :) Tabi bu sadece bir öneriydi ama bence belki verdiğim rakamlar değiştirilerek bu tarz bir filtreleme uygulanması en doğrusudur.
Hayırlısı olsun. :) şunu belirteyim: mesaj sayısı yanıltıcı olabilir.

Darknes$

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
351
Konuya 178 kadar mesaj yazılmış.

Ort. 100 -150 arası kişi yazmışdır herhalde.

Diğerlerinide pek umrunda değildir gibi, konuda mesajı olanlara gönderilsin olay bitsin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...