BS Player hakkında yardım

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Merhaba arkadaşlar:)

BS playerda bir video yu oynatmayı denediğimde başlatmıyor ve şöyle bir uyarı veriyor :
A decoder for the new track could not be found. track type: VobSub

Her video için böyle uyarı gelmiyor. Nedenini bilen var mı?

Not: Lütfen başka player önermeyiniz:)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
vobsub benim bildigim codec, yerinde olsam temiz bi k-lite kurulumu yapar, kurulum ayarlarinda da acilmayan video hangisiyse o video formatina baska codec ayarlardim.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ya bırak bs'yi efsaneplayer'i kullan :mrgreen: Şaka şaka

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
vobsub benim bildigim codec, yerinde olsam temiz bi k-lite kurulumu yapar, kurulum ayarlarinda da acilmayan video hangisiyse o video formatina baska codec ayarlardim.

indirdim vobsub u ama değişen bir şey olmadı. k-lite kodek programıydı değil mi?
Açılmayan video kısmı nasıl yapılacak? Orayı anlamadım.

Ya bırak bs'yi efsaneplayer'i kullan :mrgreen: Şaka şaka

Tahmin ettim senin böyle yazacağını:D:D

kaplan42

Asistan
Reaksiyon puanı
10
kurduğun kodekleri , varsa mediaplayer clasic i kaldır.

vlc player kullan.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
k-lite bütün popüler codeclerin paket haline getirlimis hali. ayar kısmı k-lite kurarken mesela avi'nin hangi codec kullanacagi vs ayarlanabiliyor. hersey bi kenara sen sistemindeki bütün vobsub vs codecleri temizleyip tek basına k-lite full kurunca bence sorunun cözülecek

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
k-lite bütün popüler codeclerin paket haline getirlimis hali. ayar kısmı k-lite kurarken mesela avi'nin hangi codec kullanacagi vs ayarlanabiliyor. hersey bi kenara sen sistemindeki bütün vobsub vs codecleri temizleyip tek basına k-lite full kurunca bence sorunun cözülecek

Kralsın be abi :) Sayende hallettim. Kaldırdım BS player'ı tüm codecleri... Sonra k-lite yi indirip kurdum. Açamadığım video açıldı:)

Teşekkür ederim:)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ne demek alem buysa kral sensin :laugh: neyse sorununun hallolduguna sevindim iyi forumlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
subtitles-->subtitles properties kısmında disable embedded subtitles'ı seçerseniz sorun halloluyor.
hiç bi forumda bu, bu kadar basit anlatılmamış :)