Bruma ve Tudor Arasında Ne Geçti? Bruma Konuştu!

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
brumaya_tudoru_sordular_kafa_karistiran_cevap_1494424015_2349.jpg

'Antrenmana katılmadı' dedikoduları hakkında konuşan Bruma, ''Bu bilgiler yanlış, tüm antrenmanlara katıldığımı garanti edebilirim. Ben profesyonel bir oyuncuyum ve görevlerimden kaçmam. Bunlar yanlış bilgi ve nereden çıkıyor bilmiyorum'' dedi.

''HOCAYLA ARAMIZDAKİLER ÖZEL''

Igor Tudor için de konuşan 22 yaşındaki yıldız futbolcu, ''Yorum yapmayacağım. Hocayla olan aramızda özel olarak kalacak. O, kendisi için en iyisini yapmaya çalışıyor. Ben de kendim için en iyisini yapıyorum. Çünkü bu bizim görevimiz. Daha fazla bir şey söyleyemem'' sözlerini kullandı.

''TEKLİFLER VAR''

Bruma'nın menajeri Catia Balde ise ''Kasımpaşa maçında Bruma, teknik direktörü ile kısa bir tartışma yaşadı ve 17. dakikada oyundan alındı. Ama aralarındaki problem çözüldü. Bruma, takım ile birlikte antrenmanlara katılıyor'' şeklinde konuştu.

Genç yıldızın Galatasaray'daki geleceği hakkında da konuşan Balde, ''Pazartesi tekrar İstanbul'a geldim. Sözleşme uzatmak için de teklifler var, ayrılması için gelen teklifler de var. Konuşmalarımız profesyonel bir şekilde devam ediyor'' dedi.