Böyle canilik görülmedi [annesi ve sevgilisi 3 yaşındaki fıratı yakarak öldürdü]!!!

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Böyle canilik görülmedi
bolgec.gif
bolgec.gif
Konya'da 24 yaşındaki sevgilinin halıya işedi diye sıcak su döküp yaktığı 3 yaşındaki çocuğu annesi nacağın sapı ile kafasına vurarak öldürdü.

Olayla ilgili sevgilisiyle birlikte gözaltına alınan anne, niye öldürdünüz sorusuna ağlayarak, "sanane" cevabı verdi.

Olay, dün akşam saatlerinde merkez Selçuklu ilçesi Şeker Murat Mahallesi Hamzaeli Sokak No 28'deki evde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, iki kez evlenip ayrılan ve üçüncü bir kişiyle sevgili hayatı yaşayan 4 çocuk annesi Fadimana T. (33), 112 Acil Servis'i arayarak, "Oğlum sara hastası merdivenlerden düştü nefes almıyor" diyerek yardım istedi. Sağlık ekipleri ambulansla aldığı 3 yaşındaki Fırat Perker'i hastaneye kaldırdı. Hastaneye giderken kalbi duran 3 yaşındaki Fırat, geri döndürme ünitesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Doktorlar bebeğin vücudunda yanık ve ekimoz izleri bulunca şüpheli ölüm olarak değerlendirip polise haber verdi.

HALIYA İŞEDİ DİYE ÖLDÜRMÜŞLER
Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği dedektifleri, ölen 3 yaşındaki çocuğun vücudundaki izleri fark edince ailesine ulaşmaya çalıştı. Hastaneye gelen annenin çocuk öldükten sonra ortadan kaybolduğunu öğrenen polis ekipleri harekete geçti. Evinde yakalanan Fadimana T. çocuğun düşerek öldüğünü iddia etmesinden bir süre sonra suçunu itiraf etti. Oğlunun halıya işediği için rahatsız olduklarını belirten anne, "nikahsız yaşadığım eşim Koray, bir gün önce sıcak suyu çocuğun üzerine döktü. Bir gün sonra da aynı şeylere devam edince ben de nacakla kafasına vurdum. Bayılınca sağlık ekiplerini aradım. Koray daha önce de çocuğuma işkence yapıyordu" dedi. Polis kadının ifadesinin ardından sevgilisi Koray K'yi de (24) gözaltına aldı. Gözaltına alınan sevgili suçlamaları reddetti.

ÇOCUKLARI MAHMEKE KARARI İLE ALMIŞLAR

Üç yaşındaki oğlunu öldüren Fadimana T'nın daha önce iki kez evlendiği ve bu evliliklerinden 3 çocuğunun olduğu öğrenildi. Son olarak Koray K. ile dost hayatı yaşayan Fadimana T'nin ondan da bir çocuğu olduğu belirlendi. Biri bedensel engelli 3 çocuğuna cinayetten tutuklanan ikinci kocası K.P'nin babasının baktığı, ancak Fadimana T'nin 3 ay önce mahkeme kararı ile çocukları üzerine aldığı belirtildi. İkinci eşinden olan 3 yaşındaki çocuğunu öldürmek suçundan adliyeye sevk edilecek anne ve sevgilisi, kendi soyundan birini kasten öldürmek suçundan mahkemede yargılanacak. Çocuk polisi tarafından evden alınan diğer 3 çocuk ise Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu'na verildi.

Çocuğunu öldüren Fadimana T'nin annesi ve babası Asayiş Şube Müdürlüğü'ne gelerek kızı ve sevgilisi adli işlemler için götürüldüğü sırada gözyaşı döktü. Fadimana T'nin annesi, "Kızım nasıl öldürdün" diyerek sinir krizi geçirdi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor

http://www.iha.com.tr/haber/detay.aspx?nid=177135&cid=735

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
ashabulyemin kardeşim bu tip haberleri sürekli gündemde tutmak istemenin nedeni nedir?

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
ashabulyemin kardeşim bu tip haberleri sürekli gündemde tutmak istemenin nedeni nedir?
Ne yazıkki toplumda bir bozulma var vicdan merhamet kalmamış ahlak çökmüş ve bunlar ne yazıkki hepimizin evindeki tv lerle bize işleniyor.
Konusu bana ters gelsede bu tür olayları gündemde tutup tartışmaya açıyoruz.Kullar azdığında peşinden hela gelir ben kendi çapımda elimden geleni yapıyorum.Aynı haberi sadece cemaate yönelik face sayfamdada yer verdim

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Ne yazıkki toplumda bir bozulma var vicdan merhamet kalmamış ahlak çökmüş ve bunlar ne yazıkki hepimizin evindeki tv lerle bize işleniyor.
Konusu bana ters gelsede bu tür olayları gündemde tutup tartışmaya açıyoruz.Kullar azdığında peşinden helak gelir ben kendi çapımda elimden geleni yapıyorum.Aynı haberi sadece cemaate yönelik face sayfamdada yer verdim
+1 bence kişinin kendi tutarsızlığı ve hayasızlığı daha çok şey söylenir ama bu forumdan ceza almak istemem

k harfini unutmuşsunuz farklı bir anlam çıkıyor (-;

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Yaş ilerledikçe görme yeteneğinizden birşeyler yitiriyorsunuz değiştirme seçeneği zamanlı çalıştığı için değiştiremedim
insanoğlunun vahşette geldiği nokta ürkütücü bir hayvana dahi yapılamayanı insan kendi yavrusuna yapabiliyor dediğin gibi sözlerin kelimelerin tükendiği yer

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
kıssassa kıssas idam,yaşatmayacaksın bu insanları, temizlensin dünyadan

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
kardesim harbiden senin amacin ne bu tür seyleri yayinliyorsun bu bir islami metod degil,peygamber a.s peygamber oldugunda sizler cocuklarinizi diri diri topraga gömüyorsunuz bu kötüdür diye bir ugras vermedi ,onun amaci la ilahe illallah di maksat kavrami yerlerin ve göklerin ve yerin altindakilerin mutlak sahibi hüküm sahibi ve hükümdari ancak Allahtir dedi ve insanlari onun hükümranligina boyun egmesi ve uymasi icin ugras verdi, bizim örnek alacagimiz tek yer orasidir cünki aklin yolu birdir bütün örneklerin rnegi o adam olmasa hepsinin yolu seytanin yoludur

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
hakikaten bu haberlerden sıkıldım artık hepte aynı kişiler açıyor. gerek varmı?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
kardesim harbiden senin amacin ne bu tür seyleri yayinliyorsun bu bir islami metod degil,peygamber a.s peygamber oldugunda sizler cocuklarinizi diri diri topraga gömüyorsunuz bu kötüdür diye bir ugras vermedi ,onun amaci la ilahe illallah di maksat kavrami yerlerin ve göklerin ve yerin altindakilerin mutlak sahibi hüküm sahibi ve hükümdari ancak Allahtir dedi ve insanlari onun hükümranligina boyun egmesi ve uymasi icin ugras verdi, bizim örnek alacagimiz tek yer orasidir cünki aklin yolu birdir bütün örneklerin rnegi o adam olmasa hepsinin yolu seytanin yoludur
iyi söyledin :)

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
ben dayanabilipte sonuna kadar okuyamıyorum bu insanlara anlamda veremiyorum

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bu forumda bu tip haberler görmekten sıkıldım artık. Mynete döndü forum.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Yayınlamayın artık böyle haberleri, haber görmek isteyen, haber sitelerine bakar, burda böyle şeylerin ne işi var, iyi tamam haber ama insanların akıl düşünceleri karışıyor böyle haberler gördükçe, artık sıkılmaya başladık cidden, Allah belalarını versin o insanları caniler,