Boyko'nun yerine Dragowski

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Yönetim, forma şansı bulamadığı için ayrılmak isteyen Boyko'nun yerine Polonyalı kaleci Bartlomiej Dragowski'yi transfer etmeyi planlıyor.

boyko_6100.jpg

Beşiktaş'a gelişinden sonra Tolga Zengin'in gerisinde kalan ve oynadığı karşılaşmalarda tam anlamıyla güven vermeyen Boyko, teknik direktör Şenol Güneş ve kaleci antrenörü Jose Sambade ile kritik bir görüşme yaptı.

AYRILMAK İSTİYORUM
Sporx'in haberine göre; Dnipro'nun kalesinin vazgeçilmezi olan Boyko, Beşiktaş'ta yedek kalmaya alışık olmadığı için sezon sonunda ayrılmak istediğini söyledi.

Beşiktaş'ı sevdiğini ancak sürekli forma giyeceği bir kulübe gitmek istediğini belirten Boyko'nun talebi yönetime aktarıldı.

dragowski_5275.jpg

BOYKO'NUN YERİNE DRAGOWSKİ ALINACAK
Yaşanan bu gelişmelerin ardından siyah-beyazlı Ukraynalı kalecinin yerine alınacak ismi belirledi.

Siyah-beyazlı idarecilerin scout ekibi tarafından uzun süredir takip edilen Jagiellonia Bialystok kalecisi Bartlomiej Dragowski'yi transfer etmeyi planladıkları öğrenildi.

1997 doğumlu olan genç file bekçisi, Polonya U19 Milli Takımı'nın da formasını giyiyor.

dragowski_6546.jpg

KRALSPOR

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Aşı tutmadı. Yedek kulübesini geçtim ilk 18'e bile giremiyor.

Dnipro bu kaleciyle Avrupa Ligi'nde finale çıkmıştı oysa.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Daha önceleri kaleciden kanser oluyorduk maçlarda şuan olcay yüzünden her hafta saç baş yoluyoruz ki kritik maçlarımız kalmışken..

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Adam kaleye bir kere mi ne geçti haklı. Hayırlısı olsun.

anectodist

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Dragowki ciddi manada harika bir transfer olur. Geleceğin Neuer'i, 4 yıl sonra 60-70 milyon euro'ya satılırsa kimse şaşırmasın.

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Boyko maalesef olmadı... Bartlomiej Dragowski'yi beğendim. Yer tutuşu, pozisyon alması ve refleksleri çok iyi. Hem hava hava hem yer toplarına hakim bir kaleci. 19 yaşında çok teknik ve tecrübeli bir kaleci gibi ve kalede güven veren bir duruşu var. İnşaallah bu oyuncuyu kaçırmazlar. Vallahi takımım olsa hemen alırdım...:p:p

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Ben olsam gider ıtandje ı alırım rize den çok iyi kaleci gerçekten her türlü fayda sağlar..

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Ben Kalinic veya Mandanda'dan birini istiyordum.

Bu arada Boyko, Akhisar maçının kadrosuna da alınmamış. :confused:

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Bundan sonra Tolga'nın yedeği olan kalecilere hiçbir şey demeyeceğim.

Özür dilerim Boyko. Kalenin ortasında 90 dakika kıpırdamadan dikilsen bu akşam yeterdi.