Yardım Bluetooth Kulaklık Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

OmerSaidd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar bende anker soundcore r100 kulak içi kulaklık var. 2 gündür sol teki battery low hatasi veriyor ve bende kulaklığın ve kutunun şarj pimlerini sildiğim halde hâlen hata devam ediyor. Battery low sesi verdikten sonra kulaklığın sol teki kapanıyor. Kutunun ve kulaklığın şarjı telefonda %100 olduğu halde. Kutudan çıkarıp telefona bağladığım zaman sol tek kapalı oluyor kulaklık üzerindeki tuşa basıp manuel açıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum iyi akşamlar

TRosta9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Manuel açtıktan sonra sol kulaklık çalışıyor mu?

TRosta9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Büyük ihtimalle sol kulaklığın şarj yuvası iletkenliğini kaybetmiş. Bunun için servise göndermen lazım

OmerSaidd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Büyük ihtimalle sol kulaklığın şarj yuvası iletkenliğini kaybetmiş. Bunun için servise göndermen lazım
Aga şimdide şöyle bir şey oldu; kulaklığı kutuya koyduğum zaman müzik kapanmıyordu manuel olarak telefondan bluetooth'u kapatarak kulaklığı kapatmış oluyordum. Bende kulaklığın kutusunun altındaki tuşa basıp sıfırladım ve şuan Bluetooth'da kulaklık çıkmıyor, evdeki tüm telefonlarda denedim yok çıkmıyor. Sol teki açılıyor ama 10dk sonra bağlantı kurulmadığı için otomatik kapanıyor ama sağ hiçbir şekilde ne açılıyor ne kapanıyor. Kulaklığın üstündeki tuşa basıyorum ses seda yok. Sence ne yapmalıyım? Eğer düzelirse servise vermeyeceğim.