Yardım Bluetooth bağlantı sorunu

Bu konuyu okuyanlar

OmerSaidd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Öncelikle herkese merhaba ben de anker soundcore r100 marka kulaklık var bu kulaklığı ben kutuya koyduğum zaman müzik kapanmıyordu manuel olarak telefondan bluetooth'u kapatarak kulaklığı kapatmış oluyordum. Sonrasında ben kulaklığı altında bulunan tuş ile sıfırladım ve ardından sağ kulaklık hiçbir şekilde üzerindeki tuşa basıp açmaya çalıştığım halde açılmadı sol kulaklık şu an aktif durumda kulaklığın üzerindeki tuşa bastığım zaman açılıp kapanıyor ama bu sefer de hiçbir bluetooth, cihazı görmüyor. Evde ne kadar telefon varsa okutmaya çalıştım ama boş sonuç aldım. Bilenlerden yardım bekliyorum

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Öncelikle herkese merhaba ben de anker soundcore r100 marka kulaklık var bu kulaklığı ben kutuya koyduğum zaman müzik kapanmıyordu manuel olarak telefondan bluetooth'u kapatarak kulaklığı kapatmış oluyordum. Sonrasında ben kulaklığı altında bulunan tuş ile sıfırladım ve ardından sağ kulaklık hiçbir şekilde üzerindeki tuşa basıp açmaya çalıştığım halde açılmadı sol kulaklık şu an aktif durumda kulaklığın üzerindeki tuşa bastığım zaman açılıp kapanıyor ama bu sefer de hiçbir bluetooth, cihazı görmüyor. Evde ne kadar telefon varsa okutmaya çalıştım ama boş sonuç aldım. Bilenlerden yardım bekliyorum
Bildiğim kadarıyla tws'lerde iki kulaklığı kapatıp önce sağ kulaklığı açmalı sonra da sol kulaklığı açmalısınız ki ikisi birbirine bağlansın.

balyentkadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benzer bir şeyi yaşadım ben de sabah vakti güzelce dinliyordum müziğimi ve gün içinde sadece sol tarafı kullandım çalışırken. Akşam sağ taraftan ses gelmedi, reset alttım farklı şeyler denedim olmadı hiçbir şekilde ve yeni kulaklık bakmaya başladım. Son bir umuttur birkaç şey daha dedim ve çalışmaya başladı kulaklıklar. Denediğim şey de şuydu; iki kulaklığı da kutusundan çıkardım şarjları tamamen bitsin diye. Bir süre sonra kendiliğinden kapandığı için tekrar tekrar açıyordum sol tarafı her neyse bir gün gibi bir sürede yaptım bunu baktım hala ses seda yok en son sadece sağ tarafı kutusuna koydum ve iyice bastırdım kulaklığı yuvasına tam otursun diye. Aradan birkaç saat geçtikten sonra bi deneyeyim dedim ve sağ taraftan ses geldi ancak sol taraftan gelmedi bu sefer. İkisini birden kutusuna koydum biraz bekledim ve iki kulaklığımda çalışmaya başladı. Siz de deneyin derim.