JBL T500BT pcye bağlanmama sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Victsara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, benim JBL T500BT kulaklığım var. Bu kulaklığı telefona çok rahat bir şekilde bağlayabiliyorum fakat aynı işlemi bilgisayarda yaptığımda bağlantı sorunu yaşıyorum. Kulaklığı bilgisayarda eşleştirmiş olmama rağmen bağlan tuşuna bastığım zaman ''Bu işe yaramadı. Bluetooth kulaklığın hala buluanbilir olduğundan emin olun ve yeniden deneyin.'' yazısı ile karşılaşıyorum. Sorunun kulaklıkta olduğunu düşünmüyorum çünkü bu işlemleri yaparken aynı anda kulaklık telefonuma bağlı ve hiçbir sıkıntı yaşamadan bağlanıyor. Sorunum hakkında bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Kulaklığın birden fazla cihaza bağlanabilme özelliği olmayabilir. Telefonda bağlıyken aynı anda bilgisayara bağlamaya çalışıyorsan bundan dolayı sorun yaşıyorsundur. Eğer telefona bağlı değilken bilgisayara bağlantı kurmaya çalışırken hata alırsan aygıt yöneticisinden bluetooth sürücüsünü güncelleştir hata devam ederse sürücüyü kaldır ve yeniden yükle. Unutma sürücüyü kaldırmadan önce bilgisayarın üretici sitesinden sürücüyü önceden indir.

Victsara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kulaklığın birden fazla cihaza bağlanabilme özelliği olmayabilir. Telefonda bağlıyken aynı anda bilgisayara bağlamaya çalışıyorsan bundan dolayı sorun yaşıyorsundur. Eğer telefona bağlı değilken bilgisayara bağlantı kurmaya çalışırken hata alırsan aygıt yöneticisinden bluetooth sürücüsünü güncelleştir hata devam ederse sürücüyü kaldır ve yeniden yükle. Unutma sürücüyü kaldırmadan önce bilgisayarın üretici sitesinden sürücüyü önceden indir.
Kulaklık aynı anda 2 cihaza bağlanabilme özelliğine sahip. Daha önceden hem pcye hem de telefona bağladım zamanalar olmuştu. Dediğin gibi sürücüyü güncelledim fakat hala aynı sorun ile karşılaşıyorum. En son dediğin yöntemi de deneyecektim fakat bu konularda pek bi bilgi sahibi değilim. Tam olarak nerden yükleyeceğimi bilmediğim için yapamadım. Biraz daha ayrıntılı anlatabilir misin rica etsem?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Bilgisayar marka ve modelini paylaşırsan uygun sürücü bulunabilir.

Reaksiyon puanı
268
Bluetooth versiyonu eşlenmiyor olabilir
Sanırım 0 5.0 dı ama 5.0 daha pc de yok diye biliyorum

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
bluetooth'u kapa aç bişey yapma kulaklığıda kapat aç kendi bağlanıcak. müzik,video açıksa durdur.

Victsara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bluetooth'u kapa aç bişey yapma kulaklığıda kapat aç kendi bağlanıcak. müzik,video açıksa durdur.
Neredeyse dediğin şeyi 5-6 kere denedim fakat yine olmadı. Bende en sonunda pcyi yeniden başlattım anca öyle oldu. Fakat ara sıra yine aynı sorunla karşılaşabiliyorum. Anca pcyi yeniden başlatınca bağlanıyor. Neden olduğunu hala anlamadım.