Bluetooth kulaklık ses geç geliyor niye olabilir?

pikkup

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar bugün bt kulaklık aldım çakma airpodslardan :) müzik dinlerken sıkıntı yok geç geliyosa da anlaşılmıo orda ama oyun oynarken video izlerken cok hafif geç geliyor ben asıl amacım spor da müzik dinlemek için aldım ama yinde hafif canım sıkıldı şarjıyla alakalı olabilir mi aldıgım da %50 ile geldi öyle kullandım %20e kadar şimdi şarja taktım.

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
şarjıyla alakası yok mesela e sporcular falan kablosuz mouselerle oynamaz çünkü kablosuz bağlantıya olunca delayda oluyor.

Reaksiyon puanı
16,118
bluetooth chipinin kalitesinden kaynaklı ucuz etin yahnisi hesabı ...
3-4mm lik chipten ne bekliyorsan?

Reaksiyon puanı
16,118
40 liralık band bt kulaklıgında olmuyordu ama bu? Neyse mühim değil sadece müzik için aldım zaten 80tl uyguna geldi
bu üreticnin karakterine bağlı o 40TL'lik te ki üretici vizyon sahibi kaliteden ödün vermiyor pahalı olanda çakalın teki demek80TL değil 20TL etmicek şeyleri kazık fiyata satıyor demek.

pikkup

Asistan
Reaksiyon puanı
28
hesaplar karıştı bu hesabın kapandı sanıyordum neyse :) iki kulaklık markası da aynı marka biri band kulaklıgı biri airpods şeklin de band olanın ses kaltesi vs de daha iyiydi ancak kücük geldi bunla değiştim cevaplar için teşekkürler ben spor da sadece müzik dinlediğim için sıkıntı olmuyor ama alıcak varsa önermiyorum. polosmart bt kulaklık diye geciyor sanırım

Reaksiyon puanı
16,118
chip kalitesine bağlı apple en kaliteli chipleri alıyor...