Bluetooth Akıllı Saat Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
İnanın akıllı saatler hakkında o kadar zayıf bir bilgim var ki kesinlikle bir yardıma ihtiyacım var. Bluetooth kulaklığa bağlanıp müzik açabilmesini istiyor saatten istediğim tek özellik budur. Arkadaşımın kullandığı Apple Watch saatte görmüştüm bu özelliği ve çok hoşuma gitti.
Bütçe olarak net bir şey söylemiyorum ama ne kadar ucuz ise o kadar iyi. mümkün oldukça en iyisini değilde en fiyat/performans ı seçmeye çalışırsanız çok mutlu olurum.
Yada kendi araştırabilmem için nasıl aratmalıyım bunları?

Edit:
Soruyu açayım bana 2 türlü saat sunun lütfen:
1-) Telefona bağlanıp telefondaki müziklerde ileri geri yapabildiğim.
2-) En önemlisi telefona ihtiyaç duymadan bluetooth kulaklığa bağlanarak müzik açabilen.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
300 tl ye alsan alsan ancak akıllı bileklik alırsın o da nabzını ölçer veya ne kadar adım attığını

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
300 tl ye alsan alsan ancak akıllı bileklik alırsın o da nabzını ölçer veya ne kadar adım attığını
150 Türk Lirasına Smartbell Q40 akıllı saat aldım ve bluetooth kulaklığa bağlanarak müzik dinleyebilme isteğimi karşılıyor. Gayet memnunum kendisinden

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
150 Türk Lirasına Smartbell Q40 akıllı saat aldım ve bluetooth kulaklığa bağlanarak müzik dinleyebilme isteğimi karşılıyor. Gayet memnunum kendisinden
Bu tip cihazlar uzun ömürlü olmuyor. Ben 3 sene para biriktirmişim sonra kendime magic watch 2 almıştım ve en az 8 sene kullanmayı düşünüyorum, ben aylık 40 TL alıyordum, bence bir süre para biriktirip pahalı olmayan ama bilindik bir markanın saatini alın.

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Bu tip cihazlar uzun ömürlü olmuyor. Ben 3 sene para biriktirmişim sonra kendime magic watch 2 almıştım ve en az 8 sene kullanmayı düşünüyorum, ben aylık 40 TL alıyordum, bence bir süre para biriktirip pahalı olmayan ama bilindik bir markanın saatini alın.
Tabii ki uzun ömürlü olmayacağını biliyorum 150 lira yalnızca sonuçta. Son 1-2 sene yi atlatabilirse benim için yeterlidir bu. İleride daha üst kalite bir şey alacağım elbette ama 1-2 denelik emanet bir şey lazım şu anda.
Teşekkürler yardımınız için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabii ki uzun ömürlü olmayacağını biliyorum 150 lira yalnızca sonuçta. Son 1-2 sene yi atlatabilirse benim için yeterlidir bu. İleride daha üst kalite bir şey alacağım elbette ama 1-2 denelik emanet bir şey lazım şu anda.
Teşekkürler yardımınız için

Son düzenleme: