Bloody mouse hareket etmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Lostrip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İyi günler herkese bloody T7 mouse m var mouse nin macros unu sınırsız ve ücretsiz kullanmak için crack ledim birkaç ay kullandım bugün mouse hareket etmez oldu. Sağ ve sol tuşları çalışıyor ama mouse imleci hareket etmiyor. Bu konuda bana yardım xi olabilecek var mı?

Lostrip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
YouTube de bir crack leme anlatım videosunda yapan arkadaş mouse nin banlanabilecegini söylemiş arkadaşa ulaşamadım. Bu banlanma hakkında bilgisi olan var mı?

Lostrip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Oyundan ban yemedim ama mouse kitlendi bunu çözebilecek bir yol varsa bunu arıyorum yoksa servise gönderecegim

yakuza19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendede t 5 var aynı sorun aşşa yukarı kaydırma çalışıyor vites kolu 3 4 çalışıyor yandaki tuşlarda çalışıyor macro vb herşey tam ışıkta aynı şekilde ama hareket etmiyor imleç bazen çıkartıp 1 gün sonra taktımda falan 20 en fazla 30 sn yeline çalışıyor sonra atlıya atlıya gidiyor imleç sonrada tamamen gg sorun ne anlayamadım servisemi versem napsam

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Şu crack mevzusunu kullanmayın hiçbir platformda. Ürün banlanmaz ama bozulduğu kesin. Mümkünse servise yollayın ama cracklendiğini anlarlarsa garanti kapsamından çıkarmı diyede aklımı kurcalıyor açıkçası.

yakuza19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu crack mevzusunu kullanmayın hiçbir platformda. Ürün banlanmaz ama bozulduğu kesin. Mümkünse servise yollayın ama cracklendiğini anlarlarsa garanti kapsamından çıkarmı diyede aklımı kurcalıyor açıkçası.
İNŞALLAH BAN FALAN YOKTUR VARSA 100 TL ÇÖP