Blackberry KeyOne ve Key 2 Le Nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yakomanman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhabalar,
Bir sitede yazarlık yapıyorum işim gerekiği yazı yazmanın daha kolay olması açısından ve iPhone’nin dünyasından sıkıldığım için Blackberry almaya karar verdim.

Sizce bu iki cihaz nasıl?
Keyone= 2,500 tl
Key2 Le= 3.000 tl

Ama şöyle bir durum var. Keyone 3500 mh batarya key2 3000 mh amper bataryaya sahip. Ama Key2 da 4 gb key one de 2gb ram var. Böyle bir durum ortaya çıkıyor. Bu iki cihazdan da hangisi iyidir.

Şuanki cihazım İphone xs

semihh96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Selam, yaklaşık 4 ay önce keyone kullanıyordum gayet memnundum takılma donma yoktu ve klavye gerçekten muazzamdı bu tarz işler için arayanlar a tek seçenek fakat BlackBerry telefonlarını üreten firma tcl desteğini çekti diye biliyorum o yüzden ileride yaşayacağınız bir sorunda yedek parça ve servis sıkıntısı yaşayabilirsiniz bilginize. Ayrıca keyone black edition da 4gb ram var rahatlıkla yetebilir

yakomanman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Selam, yaklaşık 4 ay önce keyone kullanıyordum gayet memnundum takılma donma yoktu ve klavye gerçekten muazzamdı bu tarz işler için arayanlar a tek seçenek fakat BlackBerry telefonlarını üreten firma tcl desteğini çekti diye biliyorum o yüzden ileride yaşayacağınız bir sorunda yedek parça ve servis sıkıntısı yaşayabilirsiniz bilginize. Ayrıca keyone black edition da 4gb ram var rahatlıkla yetebilir
Teşekkür ederim yorumunuz için :) artık ona razıyız hocam. 1-1,5 sene çıkarsında Key2 modeline geçerim ordanda Blackberry başka firmayla anlaşıp Key3 ü tanıtır gibi geliyor ona geçerim :)

semihh96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bence ikinci el temiz cihaz bakabilirsiniz ben ikinci el uyguna temiz bulmuştum sahibinden de güzel cihazlar var o yüzden 0 cihaz a o kadar para vermenizi tavsiye etmem :)

yakomanman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bence ikinci el temiz cihaz bakabilirsiniz ben ikinci el uyguna temiz bulmuştum sahibinden de güzel cihazlar var o yüzden 0 cihaz a o kadar para vermenizi tavsiye etmem :)
Araştırayım hocam :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam peki Key2 LE mi key one black ed. Siz sanırım black demiştiniz ama gene sorayım dedim

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...