Blackberry KeyOne ve Key 2 Le Nasıl?

yakomanman

Üyecik
Merhabalar,
Bir sitede yazarlık yapıyorum işim gerekiği yazı yazmanın daha kolay olması açısından ve iPhone’nin dünyasından sıkıldığım için Blackberry almaya karar verdim.

Sizce bu iki cihaz nasıl?
Keyone= 2,500 tl
Key2 Le= 3.000 tl

Ama şöyle bir durum var. Keyone 3500 mh batarya key2 3000 mh amper bataryaya sahip. Ama Key2 da 4 gb key one de 2gb ram var. Böyle bir durum ortaya çıkıyor. Bu iki cihazdan da hangisi iyidir.

Şuanki cihazım İphone xs

semihh96

Üyecik
Selam, yaklaşık 4 ay önce keyone kullanıyordum gayet memnundum takılma donma yoktu ve klavye gerçekten muazzamdı bu tarz işler için arayanlar a tek seçenek fakat BlackBerry telefonlarını üreten firma tcl desteğini çekti diye biliyorum o yüzden ileride yaşayacağınız bir sorunda yedek parça ve servis sıkıntısı yaşayabilirsiniz bilginize. Ayrıca keyone black edition da 4gb ram var rahatlıkla yetebilir

yakomanman

Üyecik
Selam, yaklaşık 4 ay önce keyone kullanıyordum gayet memnundum takılma donma yoktu ve klavye gerçekten muazzamdı bu tarz işler için arayanlar a tek seçenek fakat BlackBerry telefonlarını üreten firma tcl desteğini çekti diye biliyorum o yüzden ileride yaşayacağınız bir sorunda yedek parça ve servis sıkıntısı yaşayabilirsiniz bilginize. Ayrıca keyone black edition da 4gb ram var rahatlıkla yetebilir
Teşekkür ederim yorumunuz için :) artık ona razıyız hocam. 1-1,5 sene çıkarsında Key2 modeline geçerim ordanda Blackberry başka firmayla anlaşıp Key3 ü tanıtır gibi geliyor ona geçerim :)

semihh96

Üyecik
Bence ikinci el temiz cihaz bakabilirsiniz ben ikinci el uyguna temiz bulmuştum sahibinden de güzel cihazlar var o yüzden 0 cihaz a o kadar para vermenizi tavsiye etmem :)

yakomanman

Üyecik
Bence ikinci el temiz cihaz bakabilirsiniz ben ikinci el uyguna temiz bulmuştum sahibinden de güzel cihazlar var o yüzden 0 cihaz a o kadar para vermenizi tavsiye etmem :)
Araştırayım hocam :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam peki Key2 LE mi key one black ed. Siz sanırım black demiştiniz ama gene sorayım dedim

Son düzenleme: