Soru Black Friday de Televizyon Fiyatları

Bu konuyu okuyanlar

dopeboy

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Merhabalar. Bir televizyon almayı planlıyorum. Samsung 55inch Neo QLED QN90B modeli. Samsung'un sitesinde şuan da 30.789 TL fakat 2.750 TL de indirim yapıyor. Yani düz hesap 28.000 TL oluyor. 25 Kasımda Black Friday günleri başlıyor. Sizce beklemeli miyim yoksa almalı mıyım? (Hepsiburada,N11,Trendyol gibi sitelerden bu tarz büyük elektronik şeyleri almıyorum. Sadece Vatan Bilgisayar, Medimarkt, Teknosa gibi veya Samsung'un kendi sitesinden almayı düşünüyorum.)

interintro

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Bence beklemelisin. İndirim az veya çok olacaktır.

interintro

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Şuan işte 2 bin civarı bi indirim var ama daha çok olur mu diye kafamda soru işaretleri var. Çok arada kaldım.
İndirimi geriye dönük check etmelisin, gerçek indirim mi diye? Zaten bütün markalar sahte veya gerçek büyük indirim yapmış gibi gösteriyolar. Aldanmamak lazım. Bence o günki indirim furyasına hiç biri dayanamıyor, müşteri kapmak için daha fazla indirim yapıyorlar. geçmişten öyle hatırlıyorum.

Ticarette korkmamalısın, araştırmalısın. :)

dopeboy

Asistan
Reaksiyon puanı
66
İndirimi geriye dönük check etmelisin, gerçek indirim mi diye? Zaten bütün markalar sahte veya gerçek büyük indirim yapmış gibi gösteriyolar. Aldanmamak lazım. Bence o günki indirim furyasına hiç biri dayanamıyor, müşteri kapmak için daha fazla indirim yapıyorlar. geçmişten öyle hatırlıyorum.

Ticarette korkmamalısın, araştırmalısın. :)
Tabi, bütün markalar alışveriş yapılsın diye indirim pankartları açıyor da ne kadarı gerçekten indirim :) Aslında her şeye rağmen de beklemek mantıklı gibi geliyor. En kötü ihtimalle olan normal fiyatına alırım ama gidipte üzerin 3-4 bin indirim daha gelirse çok üzülürüm açıkcası. En kötü şekliyle de zarar etmem.

interintro

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Tabi, bütün markalar alışveriş yapılsın diye indirim pankartları açıyor da ne kadarı gerçekten indirim :) Aslında her şeye rağmen de beklemek mantıklı gibi geliyor. En kötü ihtimalle olan normal fiyatına alırım ama gidipte üzerin 3-4 bin indirim daha gelirse çok üzülürüm açıkcası. En kötü şekliyle de zarar etmem.
Hatta bazı zamanlar black friday son gününe kadar stok eritmek için beklemek gerekebiliyor.

Eğer stoklar çoksa ilk indirim gününde değil de indirimin son anına kadar beklemek iyi oluyor. Ama ince noktası, yeterli stok varsa, bazen stroklar çabuk tükenebiliyor. bi şey de kalmıyor :D

dopeboy

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Hatta bazı zamanlar black friday son gününe kadar stok eritmek için beklemek gerekebiliyor.

Eğer stoklar çoksa ilk indirim gününde değil de indirimin son anına kadar beklemek iyi oluyor. Ama ince noktası, yeterli stok varsa, bazen stroklar çabuk tükenebiliyor. bi şey de kalmıyor :D
Bence en mantıklısı BF indirimi geldiğinde iyi bir fiyat çıkarsa direk almak hahah. Hiç kaçırmadan..

Son mesajlar