Bizimle çalışacak ajan arıyoruz

Bu konuyu okuyanlar

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
MİT, istihbarat uzman yardımcısı alacak. İlanla kamuoyuna duyurdu. Şartlar şöyle;

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) erkek istihbarat uzman yardımcısı alacak. MİT, sınavla personel alımını, ilanla kamuoyuna duyurdu.

Teşkilata en az 4 yıllık örgün eğitim veren hukuk, siyasal bilgiler fakültelerinden ya da iktisat, işletme ve iktisadi ve idari bilimler fakültelerinin uluslararası ilişkiler, kamu yönetimi, siyaset bilimi, işletme, iktisat, maliye, çalışma ekonomisi ve endüstriyel ilişkiler, ekonometri bölümleriyle ilgili fakültelerin psikoloji, sosyoloji, felsefe, antropoloji, tarih, halkla ilişkiler ve gazetecilik bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecek.

Bu adayların aynı zamanda 2006 veya 2007 Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın KPSS-P1 puan türünden 85 ve üzeri puan almış olmaları, son iki yılda yapılmış Kamu Personeli Dil Sınavı'nda (KPDS) İngilizce, Fransızca, Almanca, Arapça, Bulgarca, Farsça, Romence, Sırpça, Rusça veye Yunanca'dan 70 ve üzeri puan almış, KPSS'de yabancı dil sorularının yüzde 70'ine doğru cevap vermiş olmaları gerekiyor.

Başvurular, 21 Eylül 2007 tarihinde kuruma ulaşacak şekilde posta yoluyla yapılacak. Sınavla ilgili ayrıntılı bilgiler MİT'in ''www.mit.gov.tr'' internet sitesinden öğrenilebilecek.

KAYNAK:AA

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
bence daha gizli yapılması gerek bu işin ;)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Kaynağı link ile belirtelim lütfen. Gerçek mi değil mi?. Gerçek ise konu dışında ne arıyor...

Bir link rica ediyorum.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
pesimist dedi ki:
Kaynağı]
gerçek http://www.mit.gov.tr/ilan_10082007.html
normalde Mit'in ilanları gizli kapaklı olurdu (en azından edindiğim bilgilere göre :* )
belki de artık halkın arasına karışmak istiyorlardır Amerikan filmlerinde ha bire FBI bir işler çeviriyor bizim ajanımız yok mu? var işte bundan ötürü böyle ya da öyle :D

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
SİT diye de bızım forumcular kurmus benden solemesı bak mesaj yazarken kullandıgımız sımge dugmelerıne bastıgımız zaman pc ıle baglantı saglanıyormus nerede hangısı sayfadayız parmak ızı bılgılerı hep gıdıyormus merkeze .... ;(

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ben olurdum ama yaşım tutmuyo. Yoksa CIA e sızardım sonra bilgisayarlarının hardisklerini kopyala böylece ABD nin pis planlarınıda öğrenirdim (İkinci cümle tammen salllama :D )

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
sabah 8 akşam 17:30 çalışılacak ise başvururum, :p