Bizimle çalışacak ajan arıyoruz

Bu konuyu okuyanlar

gokhans19

Profesör
MİT, istihbarat uzman yardımcısı alacak. İlanla kamuoyuna duyurdu. Şartlar şöyle;


Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) erkek istihbarat uzman yardımcısı alacak. MİT, sınavla personel alımını, ilanla kamuoyuna duyurdu.

Teşkilata en az 4 yıllık örgün eğitim veren hukuk, siyasal bilgiler fakültelerinden ya da iktisat, işletme ve iktisadi ve idari bilimler fakültelerinin uluslararası ilişkiler, kamu yönetimi, siyaset bilimi, işletme, iktisat, maliye, çalışma ekonomisi ve endüstriyel ilişkiler, ekonometri bölümleriyle ilgili fakültelerin psikoloji, sosyoloji, felsefe, antropoloji, tarih, halkla ilişkiler ve gazetecilik bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecek.

Bu adayların aynı zamanda 2006 veya 2007 Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın KPSS-P1 puan türünden 85 ve üzeri puan almış olmaları, son iki yılda yapılmış Kamu Personeli Dil Sınavı'nda (KPDS) İngilizce, Fransızca, Almanca, Arapça, Bulgarca, Farsça, Romence, Sırpça, Rusça veye Yunanca'dan 70 ve üzeri puan almış, KPSS'de yabancı dil sorularının yüzde 70'ine doğru cevap vermiş olmaları gerekiyor.

Başvurular, 21 Eylül 2007 tarihinde kuruma ulaşacak şekilde posta yoluyla yapılacak. Sınavla ilgili ayrıntılı bilgiler MİT'in ''www.mit.gov.tr'' internet sitesinden öğrenilebilecek.

KAYNAK:AA
 

pesimist

Rektör
Emektar
Kaynağı link ile belirtelim lütfen. Gerçek mi değil mi?. Gerçek ise konu dışında ne arıyor...

Bir link rica ediyorum.
 

tugbagaleri

Profesör
SİT diye de bızım forumcular kurmus benden solemesı bak mesaj yazarken kullandıgımız sımge dugmelerıne bastıgımız zaman pc ıle baglantı saglanıyormus nerede hangısı sayfadayız parmak ızı bılgılerı hep gıdıyormus merkeze .... ;(
 

mahmuteser

Doçent
Ben olurdum ama yaşım tutmuyo. Yoksa CIA e sızardım sonra bilgisayarlarının hardisklerini kopyala böylece ABD nin pis planlarınıda öğrenirdim (İkinci cümle tammen salllama :D )
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst