BitTorrent ile uTorrent arasındaki fark

Bu konuyu okuyanlar

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Utorrent tasarımı güzel ; hız farkını da aynı diyolar kullan sen karar ver değişiklik olsun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar pek konuyla alakası yok ama ben utorrent kullanıyorum ve bir süredir torrent indiremiyorum orda ki [DHT] ve diğer iki şey de "not allowed" yazıyor. Bir sürü tracker denedim fakat olmadı. Bittorrente geçersem torrentlerim iner mi ?

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Herkes uTorrent'i övmüş ama ikisini de aynı firma üretiyor ve ikisinin de motorları aynı. Kaput üstü farklı sadece. Yani uTorrent dosya indirme konusunda daha üstün dediğinizde komik oluyor. Zaten bilgisayara kurarken UAC açıksa iki programı da "Bittorrent Inc."nin yayınlamış olduğunu görürsünüz. uTorrent sadece ek özellikler bakımından daha zengin o kadar.

cyberteror

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
u torrent daha bir hoş geliyo insana yeşil rengi falan :) bittorrent ne öyle mor :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uTorrent aşk'dır :wub: İlk indirdiğim oyun GTA'ydı:lol::hammer:

Burock98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeşil daha iç açıcı o yüzden utorrent daha iyi :p saçma yorum oldu

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
ben hiç bit'i kullanmadım merakta etmedim acaba denesem mi bak aklıma düşürdün şimdi :D

megamorph

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bitcomet kullanıcısıyım digerlerinin arayüzüne alışamadım bi türlü.bide bunda rank sistemi var indirdikçe rütbe atlamak hoşuma gidiyor :D

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bittorrent bana biraz karışık geldi o uTorrent daha basit gibi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
UTorrent daha hızlı gibi geldi ayrıca detay isterseniz utorrent daha iyi. UTorrentin tek dezavantajı dünyadaki bi çok kişi onu kullandığı için biraz kasıyo.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkes uTorrent'i övmüş ama ikisini de aynı firma üretiyor ve ikisinin de motorları aynı. Kaput üstü farklı sadece. Yani uTorrent dosya indirme konusunda daha üstün dediğinizde komik oluyor. Zaten bilgisayara kurarken UAC açıksa iki programı da "Bittorrent Inc."nin yayınlamış olduğunu görürsünüz. uTorrent sadece ek özellikler bakımından daha zengin o kadar.
Yeşili seviyorsan uTorrent, maviyi seviyorsan BitTorrent kullan:laugh:

JustLiké

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende aynı şekilde uzun süredir kullanıyorum ve çok memnunum
Ben Yıllardır utorrent kullanıyorum çok da memnunum...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bende aynı şekilde uzun süredir kullanıyorum ve çok memnunum
Ben Yıllardır utorrent kullanıyorum çok da memnunum...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

amacım mesaj kasmak olsa şu anda emin ol seni geçmiştim
Mesaj kasmayı bıraksan?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var fakat o değişiyor indirdiğiniz torrent uzantısına göre değişiyor saygılar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Birisi açık kaynak, diğer kapalı, bu yüzden uTorrent daha büyük :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
UTorrent daha hızlı gibi geldi ayrıca detay isterseniz utorrent daha iyi. UTorrentin tek dezavantajı dünyadaki bi çok kişi onu kullandığı için biraz kasıyo.

Alakasi yok. Bir programi 1 zilyon kisi kullaniyor diye senin programin kasmaz. Fazla kisi olmasi iyi ayrica. Seed edecek adam sayisi fazla olur boylece :).