BitTorrent ile uTorrent arasındaki fark

iayeniceri

Asistan
BitTorrent ile uTorrent arasında ne fark var eskiden Bit Torrent kullanıyordum bilgisayar çöktü sonrada yüklemedim bir daha şimdi lazım oldu yükleyeceğim ama siz hangisini tavsiye dersiniz ?

sercangüler

Asistan
bitanesinin başında "Bit" var diğerinde "U" :):) birde en fazla birkaç kb boyut farkı vardır o kadar :) hepsi aynıdır dostum mesela bende BitComet kullanıyorum

Mr.Elm

Doçent
Merak ettiğim birşey var. Bilen varsa cevaplasın lütfen. utorrent kullanıyorum yıllardır. Ancak son 3-5 aydır utorrent ile indirme yaparken browser lar çalışmıyor bağlanamıyor. Hemde bant genişliğinin yarısını bile kullanmasa hatta onda biri kadar kullansa bile aynı problem. format attım tekrar windows yükledim (win7) gene aynı.Sömürüyor tek kelime ile. Çözümü var mıdır?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bay elma daha ne istiyorsun sömürsünde biran önce indirsin işte :)

taha993

Üyecik
Merak ettiğim birşey var. Bilen varsa cevaplasın lütfen. utorrent kullanıyorum yıllardır. Ancak son 3-5 aydır utorrent ile indirme yaparken browser lar çalışmıyor bağlanamıyor. Hemde bant genişliğinin yarısını bile kullanmasa hatta onda biri kadar kullansa bile aynı problem. format attım tekrar windows yükledim (win7) gene aynı.Sömürüyor tek kelime ile. Çözümü var mıdır?
uydunet mi kullanıyorsun?
bende de aynı problem olmuştu, uydunet in netmaster modemlerindeki bir güvenlik "fazlalığından" kaynaklanıyormuş.