Birleşmiş Milletler Hack Edildi

Birleşmiş Milletler'in internet sitelerinden bir tanesi bir Türk tarafından protesto amacıyla hack edildi. Hacker'ın SDN'ye de selamları var.

İsrail ve Filistin arasındaki çatışmalarda çocukların bile ölmesine göz yuman Birleşmiş Milletler, bir Türk hacker tarafından protesto edildi. Birleşmiş Milletler'i görevini hatırlamaya davet eden kişi, ShiftDelete.Net forumlarında da Ekin0x ismiyle bulunuyor ve kendisi aynı zamanda bu girişimden sonra ShiftDelete.Net'e selam göndermeyi de unutmamış durumda.

BM, Görevini Yap

İsrail ve Filistin arasındaki savaşta artık çocukların bile ayırt edilmeden öldürülmesini protesto eden hacker, Birleşmiş Milletlerin Kazakistan sitesine bir not bırakmış:


"Birleşmiş Milletler, cezalandırıldınız! Filistin'le ilgili olarak görevinizi yapmıyorsunuz. Ermeniler sözde soykırım iddialarını gündeme getirdiğinde hemen çalışmaya başladınız. Türkiye'ye karşı bütün görevinizi yaptınız. Şimdi Filistin için çalışma zamanı. Filistin'de bir soykırım var. İsrail bebekleri öldürüyor. Bebekler terörist değildir."


Kim Yaptı?

Hacker, yaptığımız araştırmalara göre, ShiftDelete.Net forumlarındaki üyelerden Ekin0x'tan başkası değil ve aynı zamanda bir Cyber-Warrior isimli hack grubunun üyesi. Ekin0x, kendisine inanmayan diğer üyelerimize de farklı bir alt sayfadan mesaj göndermeyi unutmamış.

 

by_erdal21

Asistan
İsrailin derdi Filistinin her karış toprağına İsrail bayrağı dikmek.Senin Türkiye bayrağını alakasız kullanman Filistine nasıl destek olabilir sence ?
 
Üst