Soru Biri Babamın çalıştığı yerden benim adresimi bulabilirimi

Bu konuyu okuyanlar

Fade_rr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Biri sadece benim adımı bilip bide babamın çalıştığı yeri bilip ama babamin adını bilmeden adresimi veya bilgilerimi bulabilirmi

H0NDA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bulamaz.
Babanızın çalıştığı iş yeri insan kaynakların dan bilgi alması gerekir yada babanıza sorması gerekir. başka ?

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Babanın çalıştığı yeri bilen babanı da bilir. Babanı bilen evini de bilir. Evi bulan seni de bulur.

Kimin tarafından aranıyorsun?

Mehmet B.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgi güvenliği diye bir husus var etik olarak insan kaynakları veremez ancak bu vermez demek değil. Büyük ihtimalle mesele kız meselesi. Bir şey çıkmaz.

Fade_rr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bilgi güvenliği diye bir husus var etik olarak insan kaynakları veremez ancak bu vermez demek değil. Büyük ihtimalle mesele kız meselesi. Bir şey çıkmaz.
Yok ya kız meselesi değil DC de biri sormuştu ondan tedirginlendim

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,053
Sanaldan biriyse eğer bulamaz. Ama iş yeriyle veya babanıza ulaşabiliyorsa en basitinden takip ederek bile bulabilir.

browland

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben olsam bulurum, ben bulabilirsem herkes bulabilir. Babanı, iş yerini bilmese de bulabilir.

kerem3901

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Biri sadece benim adımı bilip bide babamın çalıştığı yeri bilip ama babamin adını bilmeden adresimi veya bilgilerimi bulabilirmi
insan kaynaklarından öğrenmeye çalışırsa reşit isen insan kaynakları sana sormadan senin hiçbir bilgini başkasına vermez

black_sea_28

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Bunun için babanızın çalıştığı yere gitmesine gerek yok. Milyonlarca kişinin anlık bilgileri piyasada dolaşıyor.