Bir tane tablet almak istiyorum

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Merhbalar.
Asus n53s laptop kullanıyorum 2.7kg çok taşıyamıyorum bunu telefonumda biraz bozuldu gibi dışrda internete girme ihtiyacı hissediyorum bazen, tablet almaya karar verdim. 1000tl gibi bişey düşündüm kafamda bütçe olarak ne önerirsiniz ? 1000 tlye güzel bi tablet alabilr miyim?

Not: Dışarıda "İnternet Bankacılığı İşlemleri" ve "Web Tabanlı Oyun" için internete giricem, tablet alınca da telefon kullanmamayı düşünüyorum.

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Telefon kullanmamayı düşünüyorsan fiyatı ne kadar bilmiyorum ama galaxy tab 7'ye bak.

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
1100 liraya sony xperia tablet gördüm bugün metro' da. Onun dışında fiyatını tam bilmiyorum ama galaxy tab 2 olabilir. Eğer 1500 TL verebilirim diyosam galaxy note 10.1 olabilir. Diğer bir ihtimal de daha ucuz olan çin şirketi tabletler. Forumda çin ainol tabletle baya ilgilenen var oraya da bakabilirsin.

http://forum.shiftdelete.net/tablet...a-ii-inceleme-destek-kullanicilar-kulubu.html
öğrenciyiz ya :D 1500tl çok sıkıntıya sokar beni en fazla 1000 tl olmalı :)

thepope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ipad al kardeşim 1000 liraya İpad 2 Al Wifi 16GB 950 lira falan bulursun 3g lisi 1150 lira

bu arada ben toplam 240 tl herşey dahil ücretle çinden bi tablet sipariş verdim aliexpressden bakalım gelicekmi 8-9 gün oldu gelişmeler var takipte ama bakalım

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Telefon kullanmamayı düşünüyorum derken tablette 3g olmasını mı istiyorsunuz?

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Telefon kullanmamayı düşünüyorum derken tablette 3g olmasını mı istiyorsunuz?

aslında telefon görüşmesi yapabilmek mesaj göndermek istiyorum, 3g olucak ama 3g var diye wifi olmayacak mı demek bu ?

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Sıfır ipad2 kipada 800 TL civarına görmüştüm, sıfırı varken 2. el almak ne derece mantıklı [MENTION=198909]thepope[/MENTION] :)

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
tabletlerde telefon görüşmesi yapmak pek mümkün değil bildiğim kadarıyla.. whatsapp, viber gibi uygulamalarla 3g internet aracılığıyla mesajlaşabilir veya sesli arama yapabilirsiniz ama operatör ile doğrudan arama yapılabilen tablet var mıdır bilmiyorum.

illa ki arama yapacam diyorsanız samsung galaxy note telefon ama tablet ihtiyacınızı da görür. yeni modeli çıktı ama biraz pahalı olduğu için eski modeline bakabilirsiniz.

thepope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim sana yardımcı omaya çalışıyorum heyecanını anlıyorum yazmışsın bende apple da kullandım androidde tablette İpad in retina ekranını görünce androidi unutacağana eminim ama sen bilirsin.
Ama cep telefonunda ios veya android tartışılır.Tablette bence Apple lider

Sıfır ipad2 kipada 800 TL civarına görmüştüm, sıfırı varken 2. el almak ne derece mantıklı @thepope :)
o gördüğün gördüğünle kalmıştır şimdi git bak o çoktan kalkmıştır ama varsa tabiki alınmalı ama bence ipad 3 almak daha mantıklı

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
tabletlerde telefon görüşmesi yapmak pek mümkün değil bildiğim kadarıyla.. whatsapp, viber gibi uygulamalarla 3g internet aracılığıyla mesajlaşabilir veya sesli arama yapabilirsiniz ama operatör ile doğrudan arama yapılabilen tablet var mıdır bilmiyorum.

illa ki arama yapacam diyorsanız samsung galaxy note telefon ama tablet ihtiyacınızı da görür. yeni modeli çıktı ama biraz pahalı olduğu için eski modeline bakabilirsiniz.

ya birinde gördün galaxy tab7 ile birilerini arıyordu :D

benim laptop asus n53 ya
P_500.jpg

http://www.hepsiburada.com/liste/as...ls.aspx?productId=bd301946&categoryId=3008012
bunu uygun gordum ben nasıldır bu ?

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
o gördüğün gördüğünle kalmıştır şimdi git bak o çoktan kalkmıştır ama varsa tabiki alınmalı ama bence ipad 3 almak daha mantıklı

O gördüğüm şimdi kalmasa bile biraz daha fazla para vererek sıfır alınması taraftarıyım bu cihazlarda.

thepope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence garantisi devam eden faturalı bulursam sıfırı ile 250 300 lira fark varsa gider 2.elini alırım.Bazen sıfır ürünlerde bile sorun çıkıyor.

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
İpad 3 güzel bir şeye benziyor marketlerde bi incelemende fayda var :D

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
microsoft surface tableti bekle derim. simdiki tabletler çöp olacak

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Samsung Galaxy Tab 7.7 var,tavsiye ederim.

Buda incelemesi :

[video=youtube;sXYacAZWPWY]http://www.youtube.com/watch?v=sXYacAZWPWY[/video]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben burdan nasıl konu açabiliceğimi bilmediğimden buraya yazıcam cevap verir misiniz bilmem :) Ben tablet almak istiyorum ama hiç bir bilgim yok yani hiç anlamıyorum benim tek amacım internete girmek facebook gibi siteler..Baska bi amacım yok yani film izlemek felan onlarla işim olmaz oyun da oynamam..Nasıl bir tablet alabilirim marka adı söylerseniz ve fiyatının da uygun olması gerekiyor 500 lira en fazla alabiliceğim miktar..Cevap veren olursa çok memnun olurum dediğim gibi bu sitede nasıl konu açıcağımı bilmediğim için buraya yazdım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Konu açacağını bilmeyen arkadaşım bence Reeder a8i, Reeder a8 veya Samsung galaxy tab 3 7" alabilirsin. Tavsiye ederim ama 462 lira verirsen bimeksden Reeder a8i al derim sade faceye girersin ama fotoğraf falanda çekmek isteyebilirsin 5Mp arka kamera 2Mp ön kamerası var kendisinin :)

kir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece facebook a girip nette dolanacaksanız bimde 100 liraya veriyorlar, a8i fazlasıyla yüksek özellikte bir ürün ama bir ipad değil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung alma çok sık arıza yapıyor. Teknik servis arızayı çoğunlukla kullkanıcı hatası olarak bildiriyor. Cizaın fiyatından çok servis maliyeti isteniyor.