Bir Günlüğüne Hakkı ALKAN Olsanız Ne Yapardınız?

Bu konuyu okuyanlar

monster34

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Arkadaşlar bir günlüğüne Hakkı Alkan olsaydınız ne yapardınız ?
Edit : Ofisi yenilerdim videolardan vb cok karışık duruyor

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
O kadar gereksiz harcama yapmayı keserdim ve bazı videolardaki üslubum için çıkıp özür dilerdim, daha tarafsız ve daha kaliteli içerikler üretip yaşı küçük ve bilgisi az olan değil, donanımlı ve olgun kitle için kaliteli içerik üretirdim (çünkü Hakkı Alkan'ın kullandığı cihazların yarısını ben kullanmış olsam ve o takipçi sayısı ile insanlara seslenme olanağım olsa insanların süregelen ve biraz kurcalama ile öğrenebileceği bilgiler değil, altta kalan ve herkesin bahsetmek istemediği bilgileri ön plana çıkararak hem izleyici kitlenin bilgilenmesininde, hem okurda/izleyicide teknolojiyi araştırıp öğrenme merakı oluşmasında küçük bile olsa fayda sağlardım, internetteki ucuz ve süregelen bir kaynak haline gelmenin gereği yok ve bir makalenin herkese hitap edip bilgi vermesi az bulunan ve aranan bir ihtiyaç Türkçe dilinde, o boşluğu doldurur, insanların hakkımda düşündüklerini yerle bir ederdim ve daha da önemlisi insanlara az bile olsa bir teknoloji bilgisi katmış olurdum. Benim teknolojik gelişmelere olan merakımı tetikleyen kişi 50 yaşının üzerinde olan Nejdat Delioğlu olmuştu ve aynısını SDN başarabilir isterse, kaliteyi arttırması lazım).