Bir garip Windows 10 hatası, tüm oturumlarım kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Arkadaşlar selamlar, kısaca sorundan bahsedeyim, araştırdım ancak bulamadım burada yaşamış ve çözüm bulan biri vardır belki.

Windows 10 sürüm 2004 (IS Derlemesi: 19041.329) kullanıyorum, bilgisayarımı her kapatıp açtığımda;

- Google Chrome oturumum kapanıyor, kullanıcı adımın yanında duraklatıldı yazıyor.
- Hadi dedim bu belki Chrome sorunudur, ancak Opera'da da kayıtlı ve açık oturumlarım kapanıyor ve tekrar oturum açma durumunda kalıyorum ve bu çok sinir bozucu artık.

Bu sorunu yaşamış ve çözüm bulan biri varsa, yeşillendirirse çok sevinirim. Herkese iyi hafta sonları :)

@EFI Shell senden umudum var :)

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,952
Arkadaşlar selamlar, kısaca sorundan bahsedeyim, araştırdım ancak bulamadım burada yaşamış ve çözüm bulan biri vardır belki.

Windows 10 sürüm 2004 (IS Derlemesi: 19041.329) kullanıyorum, bilgisayarımı her kapatıp açtığımda;

- Google Chrome oturumum kapanıyor, kullanıcı adımın yanında duraklatıldı yazıyor.
- Hadi dedim bu belki Chrome sorunudur, ancak Opera'da da kayıtlı ve açık oturumlarım kapanıyor ve tekrar oturum açma durumunda kalıyorum ve bu çok sinir bozucu artık.

Bu sorunu yaşamış ve çözüm bulan biri varsa, yeşillendirirse çok sevinirim. Herkese iyi hafta sonları :)

@EFI Shell senden umudum var :)
2 side birer Chrome. Firefo ya da Internet Explorer 11 deneyin. :)

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
2 side birer Chrome. Firefo ya da Internet Explorer 11 deneyin. :)

Sorunu hallettim :) sürüm 2004 cache ve temp dosyalarını siliyor. Önce Windows tuşu + L yaparak kitliyorum sonra kapatıyorum. Bu yöntemle silinmedi.