Bir bilgisayarı nasıl bir oyun indirip diğer bilgisayara hiç yüklemeden oynanabilir.

Bu konuyu okuyanlar

islemcimkotubtw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba,
Ben bilgisayarıma oyun indirmek istiyorum ancak yeterli alanım olmadığı için oyunu indiremiyorum yada indirmek istemiyorum.
Ve elimde 1 TB laptop var o laptoba oyun indirip diğer bilgisayarımda oynamak istiyorum.
Böyle bişey mümkün müdür?
Şimdiden teşekkür ederim...

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
İki bilgisayarı birbirine Ethernet Kablosu ile bağlayarak olabilir belki ama emin değilim

kirmiziamayesil

Asistan
Reaksiyon puanı
91
şimdi sen oyunun kaç gb olduğu söyle sonra bir flash belleğin içine at oyunun bütün dosyalarını 1tb lık bilgisayara tak flash bellekten diğer laptopa geçir

not: bu yöntem işe yaramayabilir
İyi de arkadaş "...yeterli alanım olmadığı için..." şeklinde belirtmiş. Eğer yeterli alanı yoksa flash bellekten kendi bilgisayarına nasıl geçirecek?

kirmiziamayesil

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,
Ben bilgisayarıma oyun indirmek istiyorum ancak yeterli alanım olmadığı için oyunu indiremiyorum yada indirmek istemiyorum.
Ve elimde 1 TB laptop var o laptoba oyun indirip diğer bilgisayarımda oynamak istiyorum.
Öyle bir şey olup olmadığını bilmiyorum fakat NVIDIA GeForce NOW ile bulutta oyun sistemi teknolojisi yakın zamanda Türkiye'ye de sunucu açtı. Bir araştırın derim, internet bağlantınız iyi ise ücretsiz (sınırlı) veya bir miktar ücret vererek oradan oynayabilirsiniz.

MutluEmekli81

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Öyle bir şey olup olmadığını bilmiyorum fakat NVIDIA GeForce NOW ile bulutta oyun sistemi teknolojisi yakın zamanda Türkiye'ye de sunucu açtı. Bir araştırın derim, internet bağlantınız iyi ise ücretsiz (sınırlı) veya bir miktar ücret vererek oradan oynayabilirsiniz.
bundan başka yöntem var mı bilmiyorum zaten

Irıs von Everec

Profesör
Reaksiyon puanı
1,472
Oyunu laptopta açıp Steam Remote Playle diğer bilgisayara bağlarsın. Geforce Now mantığında bu şekilde oynanabilir.

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Merhaba,
Steam Remote Play kullanarak bir bilgisayarda oyunu açıp öbür bilgisayarda oyunu oynayabilirsin. Raspberry Pi 3 B+ cihazımda böyle Portal 2'yi bitirmiştim hatta. :)