Bionluk İninal

Bu konuyu okuyanlar

SacBoyY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar photoshopta 2 yıldır çok iyi logo ve dizayn yapıyorum bunu işe çevirmek istedim bionluk sitesinde freelancer olarak çalışmak istiyorum ama kart çıkartma işlerinde biraz korkuyorum çok yaklaşmıyorum bionlukta ininal ile freelancer olan varmı yada ininal ile freelancer olunuyormu? şikayetimvar sitesinde bissürü ininal ile freelancer olanların yazıları var merak ettim size danışmaya geldim ?

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
arkadaşlar photoshopta 2 yıldır çok iyi logo ve dizayn yapıyorum bunu işe çevirmek istedim bionluk sitesinde freelancer olarak çalışmak istiyorum ama kart çıkartma işlerinde biraz korkuyorum çok yaklaşmıyorum bionlukta ininal ile freelancer olan varmı yada ininal ile freelancer olunuyormu? şikayetimvar sitesinde bissürü ininal ile freelancer olanların yazıları var merak ettim size danışmaya geldim ?
Öncelikle photoshop kullanarak logo png formatında çıkar png logolar da satılmaz adobe ılustrator kullanmalısın
Korkulacak bir şey yok başlarken 15 tl gibi bir ücret isteniyor ondan sonra yaptığın her iş için yüzde 20 komisyon alıyorlar yani fiyatını ona göre belirle

SacBoyY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hacı sen yanlış anladın beni ininal ile ben freelancer olcam sitede ama banka kartı çıkartmak istemiyorum oyüzdende ininal ile olmak istedim olunuyomu diye soruyorum biraz konuyu uzatmışım sorry. bana iban lazım bionlukta freelancer olmak için sitelerindeki verdiği ibanlar bionlukta geçiyomu ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    27.5 KB · Görüntüleme: 257
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    73.7 KB · Görüntüleme: 227

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
Hacı sen yanlış anladın beni ininal ile ben freelancer olcam sitede ama banka kartı çıkartmak istemiyorum oyüzdende ininal ile olmak istedim olunuyomu diye soruyorum biraz konuyu uzatmışım sorry.
Ininal zaten visa kart olduğu için geçerlidir
Sıkıntı yaşamazsın

SacBoyY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
knk iban istiyo onu nasıl halletçem ininalda

judhem

Asistan
Reaksiyon puanı
75
ben ininal ile sadeceonda deemiştim ama açıklamaya ininal noyu girmemiz gerektiği için olmadı bionluğu bilemiyorum

SacBoyY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bionluk.com a gir
Ekli dosyayı görüntüle 132366
Hadi başlaya tıkliyorsun

Ekli dosyayı görüntüle 132367

Freelance ol tıkliyorsun

Ekli dosyayı görüntüle 132368

Mail adresini giriyorsun

Ekli dosyayı görüntüle 132369

Sana 20 tl ödemem gerektiğini söylüyor

Ekli dosyayı görüntüle 132371

Buraları dolduruyorsun ve devam ediyorsun

Ekli dosyayı görüntüle 132372
Ve kart bilgilerini giriyorsun
Bu kadar
knk o değil ilan vermek için iban istiyo sne yanlış anladın beni

VKartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
8-12-2022 En güncel mesaj Arkadaşlar küçük işler yapıyosanız zevkine onlarla ugrasın. 6k lık ödeme alıcam hala bekliyorum aradan 1 gafta geçti sez soluk yok. Arka planda paramı işletiyor. Arkadaşlar gidin yabancı sitelerde çalışın dolar kazanın. Başınıza en azından bu şekilde amatör bir durum...