Soru BİM'e Gelse de Alsak Diye Beklediğiniz 5 Mükemmel Ürün! Sizce Hangisi Efsane?

Buse Özübek

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
260
Bim'e çok güzel ürünler geliyor ancak ne yazık ki geldiği an bitiyor. Bim'e gelse de alsak başlığı altında 5 popüler ürünü sizin için listeledim. Benim favori ürünüm mini projeksiyon oldu. Sizin favori ürününüz hangisi?

BEL YASTIĞI

MİNİ PROJEKSİYON

PARTİ HAVASI VEREN GECE LAMBASI

ISITICILI BARDAK ALTLIĞI

TELEFON EKRAN BÜYÜTÜCÜ

D

Deleted member 6647944

SDN Okuru
Evet aralarında en mantıklısı projeksiyon. Diğerleri gereksiz. Bir ara köprü trafiğinde telefon ekran büyültücü bile satılıyordu. Projeksiyon dışındakileri 1 milyoncu dükkanlarından alabilirsiniz.

Buse Özübek

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
260
Evet aralarında en mantıklısı projeksiyon. Diğerleri gereksiz. Bir ara köprü trafiğinde telefon ekran büyültücü bile satılıyordu. Projeksiyon dışındakileri 1 milyoncu dükkanlarından alabilirsiniz.
Parti havası veren gece lambası hakkında ne düşünüyorsun? :) Çok fazla reklamı dönüyor sence kullanmaya değer mi?

D

Deleted member 6647944

SDN Okuru
Bence çok gereksiz. Özellikle benim gibi gözleri hassas olduğu için dinlendirici gözlük takmak zorunda kalanlar için inanılmaz sakıncalı bir şey. Ama loş bir ortamda Netflix&Chill yapmak istersen, bir de filmin atmosferine uygun bir renk bulabilirsen efsane olabilir :D

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,144
Bel yastığı ? Diğerleri de cazip ancak benim ilk tercihim olur. Önce rahat.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,144
Hiç denediniz mi bilmiyorum ama bana inanılmaz rahatsız geliyor onlar. Bilmiyorum alışmadığımdan mıdır nedir ama nefret ettim ilk kullandığımda :)
Bir günlüğüne denemiştim. Şahsen bana rahat geldi ama yastıktan yastığa da değişir. :p

Buse Özübek

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
260
Bence çok gereksiz. Özellikle benim gibi gözleri hassas olduğu için dinlendirici gözlük takmak zorunda kalanlar için inanılmaz sakıncalı bir şey. Ama loş bir ortamda Netflix&Chill yapmak istersen, bir de filmin atmosferine uygun bir renk bulabilirsen efsane olabilir :D
Bana da biraz süslü abilerimizin ışıklandırdığı minibüs içini anımsatıyor. :)

Buse Özübek

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
260
Hiç denediniz mi bilmiyorum ama bana inanılmaz rahatsız geliyor onlar. Bilmiyorum alışmadığımdan mıdır nedir ama nefret ettim ilk kullandığımda :)
Kesinlikle aşırı rahatsız edici ben de denedim olmasa belim daha rahat :D o yüzden iki dakika kullandım kullanmadım ürünü

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,303
Bardak ısıtıcı var bende. Bir ilaç mümessilinin getirdiği eşantiyon. Isıtmıyor; ama soğumayı geciktiriyor diyelim.

D

Deleted member 6647944

SDN Okuru
Bardak ısıtıcı var bende. Bir ilaç mümessilinin getirdiği eşantiyon. Isıtmıyor; ama soğumayı geciktiriyor diyelim.

Genelde onlar soğutmaması için bulunuyor. O kadarcık şey koskocaman bardağı ısıtamıyor ne yazık ki. Bende de metali vardı. O da dediğiniz gibi soğumasını engelliyordu

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,303
Genelde onlar soğutmaması için bulunuyor. O kadarcık şey koskocaman bardağı ısıtamıyor ne yazık ki. Bende de metali vardı. O da dediğiniz gibi soğumasını engelliyordu
Ben USB portundan çalışan aletleri asla kullanmıyorum ileride sıkıntı çıkarabilir diye.

Laptop soğutucusunu da sırf laptoba takmamak için bir ara kablo ile telefon adaptörüne bağladım.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,868
Parti havası veren gece lambası hakkında ne düşünüyorsun? :) Çok fazla reklamı dönüyor sence kullanmaya değer mi?
Bundan aldım Hepsiburada yurtdışından ürünler kategorisinde 450 liraya satıyor. Başka yerlerde 600 liradan başlıyor fiyatları. Bakalım on güne kadar gelecek sabırsızlıkla bekliyorum