BİMcell: BİM Ceplere Giriyor

sesu12

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Diğer operatörleride indirime mahkum bırakacak gibi. Hadi hayırlı olsun. Bimcell'e gecenler yazarsa internetini merak ediyorum ve çekim kalitesini.

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Şaçma ve gereksiz vb. yorumlarına hiç katılmıyorum. Olur mu öyle şey.. Paradan, ticaretten hiç anlamıyorsunuz izlenimi oldu bende.

Neden olmasın, çok iyi bir girişimcilik örneği :)

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Diğer firmalardan da atılım bekliyoruz.

hakan1987

Asistan
Reaksiyon puanı
8
aslında ben gecsenı ne turkcellıyım
öyle çok konuşmam (hatta çok nadır öle hal hatır sorarım sms lede ışım pek olmuyo)
net desen pc var
yukleme şartı yok her yöne dakıkası 10 kuruşmuş

aklıma takın bır kaç soru var

1.mesela her yöne tarıfesı 30 dk gecınce zamlanır yada 5 dk sureden sonra 6 sn 25 kuruş fılan olmasın bunun :D
2. sorum kontör kartını sadece bimdemı bulabılırız avea kontörü aldıgımız her noktadamı ?

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
aslında ben gecsenı ne turkcellıyım
öyle çok konuşmam (hatta çok nadır öle hal hatır sorarım sms lede ışım pek olmuyo)
net desen pc var
yukleme şartı yok her yöne dakıkası 10 kuruşmuş

aklıma takın bır kaç soru var

1.mesela her yöne tarıfesı 30 dk gecınce zamlanır yada 5 dk sureden sonra 6 sn 25 kuruş fılan olmasın bunun :D
2. sorum kontör kartını sadece bimdemı bulabılırız avea kontörü aldıgımız her noktadamı ?

yok hocam bim 25 kuruşun peşinde olmaz meraklanmayın, hatta cuma günleri bedava bile olabilir :D adamlar ucuza satıp kar edebiliyorsa ticaret yaptığını sanan kurumlar bizi ne dolandırıyor farkında değiliz.

hakan1987

Asistan
Reaksiyon puanı
8
mubarek gunlerde özel ındırım kandıl olur bayram olur :D

guzel fikir alış verışte exstra bım kontorude eklerse uhuu tutar bu ış

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Diğer operatörleride indirime mahkum bırakacak gibi. Hadi hayırlı olsun. Bimcell'e gecenler yazarsa internetini merak ediyorum ve çekim kalitesini.

Avea alt yapısı aynı bölgede 3g var ise sıkıntı yaşamazsın , dur bakim Edge ile nasıl ölçüp yazarm birazdan.

--- Mesaj Güncellendi ---

130 Kbps gördü 2G

Hspda (3,5 G ile ) 2741 Kbps Yani yaklaşık 3Mbit görmekte

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
BİMlee arama motoruda çıkacak mı?:)

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=113753]Bekçi[/MENTION] Cok bilgilisin

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
benim bildiğim şokun süt ve yoğurtlarını AK-GIDA yapıyor ve isim olarak önceden ada çiftliği şimdi ise Mis olarak çıkarıyorlar ve tatları emin olun içimden daha kaliteli bimin dost yoğurdunu kim üretiyor bilmiyorum

ak gıda ülkerin paravanı diyebiliriz ayrıca Şok Ülker oldu çoğu ürün ya kendisinin yada paravan şirketlerinin

Hocam doğrudur dediğiniz. Ama yaşadığım yerde Şok market yok ve mevcut marketlerde satılan ürünlerle Dost arasında 1tl oynuyor nerdeyse. Bana göre de kalite olarak aralarında 1tl'lik fark yok.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
sadece tek tarife ile herkese hitap edemez mesaj kullanım ücreti internet ücreti hepsi önemli olacaktır tarifelerin iyice açıklanmasının ardından avantajlı olup olmadığı ortaya çıkacaktır.

şimdi incelediğim kadarıyla kısa konuşanlar için avantajlı olabilir ama uzun kullanımlarda diğerlerinden farkı yok hatta daha kötü.mesaj paketi sadece 100sms 4 tl 500mb internet 9 tl bence avea bal paketler çok rahat bunlarla uğraşmaya gerek yok

snl_007

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bim ilerde bimtaksi, bimbus, bimjet, le-yemekhane, le-otel, le-pansiyon, bimüniversite çıkarırsa sasırmam ama şaka maka adamlar git gide buyuyor... bence çok uyarlı paket az konuşanlar yada internet için kullananlar için, nerdese nufusun %50 1 dk yada daha altında konuşuyo boş boşuna ara kapat (20sn 60 sn sürse) enayi gibi 40 kuruş odeyeceğine başka operatore buna geçmeli (her yöne 3-10 kurş para oder). internette içinse 500 mb 9 tl diğer hatlara göre uyarlı ama daha fazla indirim yapmalılar

aslanx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bimin kalitesiz malları gibi olmaz inş

Arkadaşım
BİM'in tüm sattıkları kalitesiz değil. Dikkat etmek lazım ve kaliteli olanını almak lazım. Örnek olarak; Kaymaklı Dost yoğutu, Meyve sularını, Sütü kime ürettirdiğine bak öyle satın al.
BİM de diğerleri gibi başkasına yaptırıyor ve kendi markasını basıyor, öyle satıyor. Önemli olan kime yaptırdığıdır. Hangi ürünü nerede yaptırdığına bakarak alıyorum, BİM den ve diğer marketlerden.

Arkadaşlar
BIMcell'in sitesine baktım ama hangi operatörün altyapısını kullandığını göremedim.
Hangi operatörün altyapısını kullanıyor?

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşım
BİM'in tüm sattıkları kalitesiz değil. Dikkat etmek lazım ve kaliteli olanını almak lazım. Örnek olarak; Kaymaklı Dost yoğutu, Meyve sularını, Sütü kime ürettirdiğine bak öyle satın al.
BİM de diğerleri gibi başkasına yaptırıyor ve kendi markasını basıyor, öyle satıyor. Önemli olan kime yaptırdığıdır. Hangi ürünü nerede yaptırdığına bakarak alıyorum, BİM den ve diğer marketlerden.

Arkadaşlar
BIMcell'in sitesine baktım ama hangi operatörün altyapısını kullandığını göremedim.

Avea altyapisini kullanacak

Nick.Rey

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bim maşallah her yere el atıyorlar :D

kadirokcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dün gittim bim mağazasına hat almaya zaten faturalı yokmus sadece ön ödemeli oda 39 tl dedi :D vazgeçtim çok uygun şok oldum :))

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
1-6 sn arası 1 kuruş da sonrası kaç kuruş?

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Arkadaşım

Arkadaşlar

Sanırım Birkaç Ay Önce İdi; Yoğurt Almak İçin BİM'e Gittim.Adetimdir Son Kullanma Tarihine Bakarım Mutlaka.Alacağım Yoğurdun Son Kullanma Tarihi Geçmiş,Görevliye Haber Verdim.Sonra Başka Bir Reyona Geçip Çaktırmadan Baktım.Görevli Yoğurdun Üzerinde Bulunan Şeffaf Kapağı Aldı (Son Kullanma Tarihi Genelde Ana Kapağın Hemen Üstünde Olan Ve Kolayca Çıkarılan Şeffaf Kapakların Üzerinde Olur) Bir Oadaya Girdi,Elinde Başka Bir Kapakla Geldi ve Yoğurdun Üzerinde Taktı.Eleman Gidince Baktım, Yoğurdun Son Kullanma Tarihi Bir Kaç Gün Uzamıştı :)
Bimcell Deyince Aklıma Geldi.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Sanırım Birkaç Ay Önce İdi; Yoğurt Almak İçin BİM'e Gittim.Adetimdir Son Kullanma Tarihine Bakarım Mutlaka.Alacağım Yoğurdun Son Kullanma Tarihi Geçmiş,Görevliye Haber Verdim.Sonra Başka Bir Reyona Geçip Çaktırmadan Baktım.Görevli Yoğurdun Üzerinde Bulunan Şeffaf Kapağı Aldı (Son Kullanma Tarihi Genelde Ana Kapağın Hemen Üstünde Olan Ve Kolayca Çıkarılan Şeffaf Kapakların Üzerinde Olur) Bir Oadaya Girdi,Elinde Başka Bir Kapakla Geldi ve Yoğurdun Üzerinde Taktı.Eleman Gidince Baktım, Yoğurdun Son Kullanma Tarihi Bir Kaç Gün Uzamıştı :)

Güzel hikaye iyi yazdın bu ülkede bunlara inananlar da olur. Hatta dilden dile anlatırlar.
Ben de bir kez BİM de alış veriş yapıyorum Personel Dışında Girilmez yazıyordu bir kapıda merak ettim kapıyı hafif aralayıp baktım bir de ne göreyim abbbooooow arkada çalışanlar eşeğin birini yatırmışlar kıbleye çevirmişler Bismillahi Allahu Ekber deyip kestiler. Artık sucuk mu yapacaklar, kıyma mı yapacaklar kim bilir? Şok oldum gece rüyalarıma girdi.

Reaksiyon puanı
31
Güzel hikaye iyi yazdın bu ülkede bunlara inananlar da olur. Hatta dilden dile anlatırlar.
Ben de bir kez BİM de alış veriş yapıyorum Personel Dışında Girilmez yazıyordu bir kapıda merak ettim kapıyı hafif aralayıp baktım bir de ne göreyim abbbooooow arkada çalışanlar eşeğin birini yatırmışlar kıbleye çevirmişler Bismillahi Allahu Ekber deyip kestiler. Artık sucuk mu yapacaklar, kıyma mı yapacaklar kim bilir? Şok oldum gece rüyalarıma girdi.
Gece gece bizi iyi güldürdün vesselam alem adamsın :D

daemon007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Yoğurt SKTleri şeffaf kapakta değil, altındaki koruma kağıdının üzerindedir. Büyük insanmış yaa :) nasıl değiştirmiş kağıttaki SKTyi.

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18

Bimin ana mağzasına mı gittiniz acaba :D orda çalışanlarda personel ürünü iade edince ceplerinden birşey çıkmıyorda :D Acaba siz sahibinemi denk geldiniz :mrgreen:

Kullanmaya Başlayan varmı bimcelli ?

daemon007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok değil 1 sene sonra le cola 2,5 lt satışları %200 artar. "Kapağın altındaki şifreyi gönder her yöne 100 dk kazan" kampanyası yaparlarsa tabi :=)

Bimin ana mağzasına mı gittiniz acaba :D orda çalışanlarda personel ürünü iade edince ceplerinden birşey çıkmıyorda :D Acaba siz sahibinemi denk geldiniz :mrgreen:

Kullanmaya Başlayan varmı bimcelli ?

Valla bugün taşıdım hattı henüz kullanmaya başlamadım. Tarife güzel 6 sn si 1 kuruş. Kısa görüşmeler için en ideal tarife sonra internet paketleri aveanın internet paketleriyle aynı fiyata. Sms diğer operatörlerde 41.5 kr iken bimcell de 30 kr sonra ayda 4 tlye 100 sms veriyo sana. Sms azmış diyebilirsiniz ama yeter be kardeşim. sms sonuçta.. gülücük işareti için bile sms atarsan yetmez tabi ama ideal paket bence :)

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29

Hikaye Değil; Bizzat Eşim ve Benim Gözlerimizle Görüp Yaşadığımız Bir Olay. Karalama Yapmak Değil Amacım, Gördüm ve Yazdım.
Birbaşka Arkadaş Sacede Ana Kapakta Tarih Olur Demiş.(Sanırım Değiştirilemeyeceğini Söylüyor)
Birkaç Süt Markasına Bakın.Hangilerinde Şeffaf Kapak Var Ve Niçin O Kapaklar Yapılıyor ? Demek İstediğim Kapak Üstüne Kapak Yapılıyor Ve SKT En Üstteki Kolayca Çıkan Kapağa Yazılıyor.Tahmin Edin Niçin Çıkmayacak Bir Yere Değilde Kolayca Çıkarılabılecek Yere Yazılıyor ? :)

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
sinirsiz internet tarifesi cikartsinlar soyle bi 2mbps sinirsiz 60-70 liraya gecelim :D

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Avea altyapısını kullanıyor ama ünvanında Turkcell'in cell'i var. Bari Le'vea olsaydı :) şaka maka rekabet iyidir, bize yarar.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11

Öyle bir şey gördün madem gidip genel müdürüne söylese idin işlem yapmadıkları taktirde şikayette bulunacagi ni sert bir dil ile bildirse idin ve gidip gerekli yerlere şikayetini yapsa idin çünkü siz zarar görmediniz ama başkaları zarar görecek hem insanlara faydanız olurdu.

metanet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arap yağı bolbulunca diye bi şey var ya, işte o bizde geçerli. Millet her ay 30 40 lira sabit operatorlere vermeye alışmış. neymiş efendim saatlerce telefonda sohbet edecekmiş, saatlerce sohbet edince bu fiyatlar daha hesaplı oluyormuş falan filan. Sonra da hayat pahalılığı şikayet ederiz.
Eğer avea olmasa türkcel bize geçirmeye devam ediyordu, eğer vatan olmasa teknosa geçirmeye devam ediyordu, eğer bim olmada migros geçirmeye devam ediyordu.
ben ihtiyacım kadar konuşuyorum abi. formumu aldım kimlik fotokopisini çektirip gidip alacağım böylece ayda en fazla 10 lira veririm telefona.
bu tarifeyi çıkarandan Allah razı olsun.

osmancan71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bimcel olması ii oldu bende diğer operatörler internet paket fiyatlarını artırdı mesaj paketlerinin de alternatif eskisi gibi çok deil az

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İlk bakışda ucuz gibi gözüküyor, tabi az konuşacaksanız fiyat iyi, ama çok konuşan biriyseniz Turkcell'in bir tarifesinden 1 lira daha pahalıya geliyor :) Avea'nın ise zaten süper fikir tarifesinden daha pahalıya geliyor, o tarifede 100 dk'sı 4, 200 dakikası 8, 300 dakikası 12 lira.

Hedef kitlesi az konuşanlarmış zaten... İnterneti uygun olsa ben de geçerdim belki. Ama kalsın.