OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Merak edilen parçanın bulunmasını istiyorsanız en azından bir ses kaydı olması gerekli elinizde.En zoru tarif edilen kliplerdir ve akılda kalan şarkı sözleridir.Ayrıca bilmem neredeki programın, dizinin,filmin vs bilmem neresinde çalan parça neydi gibi sorularında cevaplanma oranı oldukça düşük :) Demem odur ki direkt olarak dinleyebileceğimiz linkleri eklerseniz parçayı bilen arkadaşlara denk gelde olasılığı yüksektir.

+ 3,5 :thumbup1:

polat1993

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kara üzüm habbesi.Youtube da ara bak değişik sanatçıların yorumları mevcut.
Bu arada mesajın tamımını kalın harflerle yazmak yassak :D

Arkadaşım Baktımda Bulamadım Ya!! bu parçanın aynısını bi bulabilirseniz çok minnettar kalcam ..:S

oha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bu siteyle ilgilenen yok mu daha cevap gelmedi lütfen yardımcı olun

---------- saat 00:05 eklendi ---------- önceki mesaj saat 00:04 eklenmişti ----------

arkadaşlar cevap yazın gülmeyin

---------- saat 00:10 eklendi ---------- önceki mesaj saat 00:05 eklenmişti ----------

bende onu merak ediyorum kardeş bilmiyormusun yabancı

---------- saat 00:11 eklendi ---------- önceki mesaj saat 00:10 eklenmişti ----------

kardeş yabancı böle disco müzigi bulmam laızm:S

arkadaslar OSURUĞA GULENIN OSURUK KADAR AKLI YOKTUR.. :closedeyes:

aksan.. abicim sen onlara bakma..
neydi $arki, dirit dirit di dimi.. bak, biraz daha ipucu verirsen garanti hatirlicaktir birisi.. biraz daha gayret hadi.. en onemliside muzigi kaydetmen aksan ! kaydet ve burda dinlet ki diritiritin ne oldugunu cikarabilelim.. wallahi herkes cok merak etmistir eminim.. :)
hadi bi deniyim hadi belki tutar.. :p bu olabilir mi "aksan" yada muzigi buna benzer mi ?

http://www.youtube.com/watch?v=OaMk3kXtRt0

o sayfadaki sagdaki linkleri dene hepsi buna benzer $arkilar diritdirit gidiyo..
bide ipucu versene yaw. $arkida söz var mi söz ?? ne diyo.. hatun mu soyluyo adam mi ????? bulmak istiyosan birazcik daha gayret yaw.. burasi diridiri'nin ahiri degil.. :p

----------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------

BU ARADA ARKADA$LAR 2 tane $arki ariyorum .. a$$agidaki linke yolladim.. dinlerseniz sevinirim..

http://keezarvexius.fortunecity.com

freewill baba nerdesinn ?? :/ imparatooree.. her zaman imparatooree. ;)

arakli

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Murak Göğebakan'ın Kalbim Yaralı şarkısının sadece enstrumental olarak arıyorum..

oha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
http://www.videoizlesen.com/kadinlar-ihaneti-hissederler-izle.html

arkadaşlar bu klipteki müzik kime aitti şarkıyı kim söylüyor

muzik tanidik geliyor ama hatirliyamadim. intizar miydi diyesim geliyor ama sanmam degildir heralde.. :/

---------- saat 19:21 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:06 eklenmişti ----------

skinny puppy - haze

http://www.dailymotion.com/video/x3nouc_skinny-puppy-haze_music

mactavish

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bi yardım daha lütfen Rap Stilinde bir şarkıydı Nakaratı Galiba ''Vo..Vo,vo,Get up Yeah... Vo,Vo, Vo Get uupp pLeaseee :(

sibelfb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ya bi yardım daha lütfen Rap Stilinde bir şarkıydı Nakaratı Galiba ''Vo..Vo,vo,Get up Yeah... Vo,Vo, Vo Get uupp pLeaseee :(

Söylediğin James Brown' un Get On Up müziğini çağrıştırdı ama emin değilim bi bak istersen.

aksan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş müzik levent yükselin zalim şarkısının melodisinine çok ama çok benziyor belki öle bulma ihtimalimiz vardır "oha" kardeş çok saol yardımcı olduugun için çok dalgacı bi site bende arkadaşlara öneriyordum artık kaldıracam üyeliğimi dalga üstüne dalga böle olmaaz :s sanan çok tşk ederim

Chuck Bartowski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ntv Spor da dönen bir şarkı var tahminim ingiliz bir rock grubu. Geçen haftalarda unutulmaz golcülerin gollerini teaser halinde hazırlamışlar onun arkasında vardı. Şimdi de Barça - Real görüntüleriyle başlayıp inter - milan la devam edip Valencia - Getafe maçıyla biten bir teaser da kullanmışlar bilen varsa söyleyebilir mi ? Şimdiden teşekkürler. (Teaser deniyordu sanırım o tür videolara yanlış kullandıysam kusura bakmayın).

nistel11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

aksan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nistelel11 allah razıolsun kardeş aradıgım şarkı buydu:D

nistel11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
her yerde aradım bi snyesini bile bulamadım son umut burasa

NTV DE YAYINLANAN BJK 100.YIL BELGESELİ BÖLÜMLER BİTERKEN KARTAL RESMİ GELİRDİ VE BİR FON MÜZİĞİ ÇALARDI ONU BİLEN DUYAN VARSA İSMİNİ YAZABİLİRMİ.