Bilinmeyen Numaraları Bilinir Yapma

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

hayatsever

Asistan
bi ara kendinizin diğer rehberlerde nasıl kayıtlı olduğunuzu öğrenmeye yarayan get contact diye bi uygulama çıkmış baya da popüler olmuştu. Sizden rehber bilgisi falan istiyodu. aynı zamanda size bilmediğiniz bi numara aradığında kimin aradığını da göstermeye yarıyodu. Sonra bu tarz uygulamaların sizin bilgilerinize ulaştığı ya da virüs bulaştırdığı söylendi herkes de telefonundan kaldırdı. Ben şimdi size bilmediğiniz numaralar aradığında kimin aradığını gösteren uygulamanın güvenilir olanından bahsedicem. Turkcell’in upcall uygulaması. bu uygulamaların en efsanesi. sizin rehber bilginizi falan istemiyo. içinde beni kalbimden vuran çok güzel başka özellikleri de var. mesela bitanesi ve bana kalırsa enn güzeli telefonunuzu açık olduğu halde ulaşılamıyor göstermek ama bu esnada size kimin aradığına dair bildirim gelmesi
 

Frankresh

Asistan
Bu uygulamaların çoğunda havuz sistemi vardır. Siz yüklerseniz sizin rehberinizi kopyalar başkası yükler onun rehberini kopyalar ve gösterir. Çalışma mantığı budur. Ancak Turkcell böyle bir şey yapar mı bilinmez.
 

BayMüdür

Üyecik
Uygulama yararlı.Herhangi bir ücret ödemiyorum.Ücretsiz diye de biliyorum.
Ortalama 100 aramada rahatlıkla bir 40-45 bilinmeyen numaranın sahibini öğrenebiliyorum.Geliştirilirse ve kullanım oranı artarsa bu sayınında artacağını düşünüyorum.:blush:
 

Son mesajlar

Üst