Bilgisayarımın Bir Anda Görüntüsü Gidiyor

Bu konuyu okuyanlar

CrixusIV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bilgisayarım normalde hiç bir sorunu yok masaüstünde hiç bir sıkıntı yaşamıyorum.Fakat oyun bir anda görüntü gidiyor ve ekrana sinyal yok yazısı geliyor power tuşundan kapatmayı deniyorum ama nafile mecburen fişi çekmek zorunda kalıyorum bazen 10 dk da bir bazen ise 1 saatte bir oluyor sıcaklık değerlerinde bir sıkıntı yok kontrol ettim sıcaklıklar gayet normal ayrıca bios ve driverlerı güncelledim güncellenecek bir şey kalmadı acaba sorun psu da olabilir mi yoksa ekran kartı mı kendini kapatıyor tam çözemedim tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Bilgisayarım normalde hiç bir sorunu yok masaüstünde hiç bir sıkıntı yaşamıyorum.Fakat oyun bir anda görüntü gidiyor ve ekrana sinyal yok yazısı geliyor power tuşundan kapatmayı deniyorum ama nafile mecburen fişi çekmek zorunda kalıyorum bazen 10 dk da bir bazen ise 1 saatte bir oluyor sıcaklık değerlerinde bir sıkıntı yok kontrol ettim sıcaklıklar gayet normal ayrıca bios ve driverlerı güncelledim güncellenecek bir şey kalmadı acaba sorun psu da olabilir mi yoksa ekran kartı mı kendini kapatıyor tam çözemedim tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
Sinyal yok yazısı görüyorsanız monitörünüzün kasanızla bağlantısını kontrol edin.

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
monitör ile alakası olsa power tuşuna bastığımda bilgisayarımın kapanması gerekmez mi
Sinyal yok yazısını alıyorsanız kasada ve monitörde güç var demektir. Yani sorun aradaki bağlantıda. Normal çalışırken de HDMI koblosunu çıkarırsanız aynı yazı çıkar. Bağlantıları kontrol edin.

GEGEBYTE

Asistan
Reaksiyon puanı
20
arakdaşın tüm başına gelenler bana da oluyor

CrixusIV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Aynen reis amd radeon dur büyük ihtimalle benimde amd radeon ve bu forumda ve diğer forumlarda bu sorun binlerce yazılmış ve hepsinin ekran kartı amd maalesef amd ekran kartlarında bu sorun var

GEGEBYTE

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Aynen reis amd radeon dur büyük ihtimalle benimde amd radeon ve bu forumda ve diğer forumlarda bu sorun binlerce yazılmış ve hepsinin ekran kartı amd maalesef amd ekran kartlarında bu sorun var
radeon değil ryzen

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
AMD Radeon grafik kartı, AMD Ryzen işlemcidir arkadaşlar.