Yardım Bilgisayarımı satmak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

dude03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selamın aleyküm heryere başvurdum ama yardımcı olan yok lütfen yardımcı olabilirmisiniz. Şöyleki çadırda yatıyoruz ve paraya ihtiyacım var bilgisayarım var elimde onu satmak istiyorum yanlış anlamayın sadece satmak istiyorum satmamda yardımcı olur musunuz lütfen büyük kişilere ulaşabilir mi bu konu sizden rica ediyorum arkadaşlar teşekkür ederim şimdiden.

Graffyavuz

Asistan
Reaksiyon puanı
211
Öncelikle geçmiş olsun. Depremden dolayı sanırım mağdur oldunuz. Bilgisayar özelliklerini yazabilirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

dude03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle geçmiş olsun. Depremden dolayı sanırım mağdur oldunuz. Bilgisayar özelliklerini yazabilirseniz yardımcı olmaya çalışırız.
Tesekkur ederim

Xfx ex6800xt 16gb ekran kartı
MSI tomahawk max b450 anakart
Kingston 1tb M2 ssd
750w tam modular PSU
Ryzen 5 5600 işlemci stock soğutucu
4+4 8 GB DDR4 normal ram
Uzay dizilim kasa yok
144hz 24inch Samsung monitör
2 adet 60hz viewsonic monitör
G29 + shifter + drift el freni
3 lu monitor standı
Normal klavye mouse

Bir kaçı sıfır
Çoğu kutulu
Tertemiz ürünler özenle baktım üzülerek satıyorum

Windows 7 old

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Bence nerden baksan en az 30 bini var sadece ram biraz düşük günümüzde 8gb ram yetersiz geliyor ama bu hali ilede 30 binden fazla eder

dude03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence nerden baksan en az 30 bini var sadece ram biraz düşük günümüzde 8gb ram yetersiz geliyor ama bu hali ilede 30 binden fazla eder
Ne kadar ederse etsin kanka lütfen sadece satılsın dizerken deprem oldu kanka daha tadını alamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lütfen yardım edin ya

Son düzenleme:

Windows 7 old

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Letgo veya sahibinden gibi bir platformda ilan ver hızlı satılmasını istiyorsan fiyatıdüşük tut derdini dürüstçe açıkla hemen satılır.

dude03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Letgo veya sahibinden gibi bir platformda ilan ver hızlı satılmasını istiyorsan fiyatıdüşük tut derdini dürüstçe açıkla hemen satılır.
Bende biliyorum oraları ama kargo ile nasıl göndereceğim hem güvenilir değil hemde kargo yok göndermek için benim istediğim güvenilir birine göndermek bu konuda yardımcı olsun diye otobüsle veya herhangi birşey ile

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
309
@dude03 neden 3 adet monitör var? Parçaların faturaları var mı? Bunu şundan soruyorum, herkes biliyor ki millet can derdinde iken deprem bölgesinde milletin eşyasını yağma edenler de oldu. Faturaları üzerine kayıtlı ise sıkıntı yok ama başkaları üzerine kayıtlı ise veya faturaları yok ise sahibinden veya letgoda satsan bile suç işlediğin aşikar olur.

Kusura bakma eğri oturup doğru konuşmak gerek.

dude03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@dude03 neden 3 adet monitör var? Parçaların faturaları var mı? Bunu şundan soruyorum, herkes biliyor ki millet can derdinde iken deprem bölgesinde milletin eşyasını yağma edenler de oldu. Faturaları üzerine kayıtlı ise sıkıntı yok ama başkaları üzerine kayıtlı ise veya faturaları yok ise sahibinden veya letgoda satsan bile suç işlediğin aşikar olur.

Kusura bakma eğri oturup doğru konuşmak gerek.
Hepsinin faturaları var hepsi adıma kayıtlı eski storylerim mevcut Instagram'da dizerken hikayeler atardım o konuda problem yok haklısın

Windows 7 old

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Bende biliyorum oraları ama kargo ile nasıl göndereceğim hem güvenilir değil hemde kargo yok göndermek için benim istediğim güvenilir birine göndermek bu konuda yardımcı olsun diye otobüsle veya herhangi birşey ile
Sahibinden.com da param güvende işlemi ile satışa çıkar kargo kargoyu karşıdan ödemeli yapabilirsin istersen kargoyu kendinde ödeyebilirsin.

dude03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sahibinden.com da param güvende işlemi ile satışa çıkar kargo kargoyu karşıdan ödemeli yapabilirsin istersen kargoyu kendinde ödeyebilirsin.
Çok parça var kargo zarar verse gel uğraş artık direk gelsin görsün istiyorum yada yetkililerin yardımcı olsun istediğim için buraya konu açtım fikirler için teşekkür ederim